Schoolschaken Utrecht 2013

Home Omhoog Schoolschaken 2009 Schoolschaken Utrecht 2013 schoolschaakkampioenschappen 2003 scholen 2005

Eindstand

(vervangen, de vorige was de stand na 6 ronden!)

Nr Name Rtng Score TPR RC W W-WE SB
                 
1 De Koekoek 1 50 13 (25.0) 461 39 6,5 2,9 61,00
2 De Spits 1 48 12 (22.5) 346 37 6 2,4 55,00
3 Tuindorp 1 49 11 (20.0) 269 39 5,5 1,91 39,00
4 De Spits 2 30 11 (19.0) 254 24 5,5 1,93 42,00
5 De Koekoek 2 31 10 (20.5) 186 28 5 1,47 28,00
6 Dalton Rijnsweerd 1 45 10 (17.5) 188 30 5 1,36 33,50
7  Dominicusschool 1 47 10 (16.5) 195 37 5 1,4 41,00
8 Voordorp 1 46 9 (19.5) 132 30 4,5 0,84 32,50
9 Gertrudisschool 1 43 9 (18.5) 125 23 4,5 0,8 33,50
10 De Spits 3 12 9 (18.5) 140 38 4,5 1,26 30,00
11 Dominicusschool 2 29 9 (18.0) 140 38 4,5 1,09 37,50
12 Voordorp 2 28 9 (17.0) 129 27 4,5 0,98 27,50
13  Dominicusschool 3 15 9 (16.5) 139 37 4,5 1,22 22,50
14 Dalton Rijnsweerd 2 27 9 (16.0) 136 34 4,5 1,07 31,50
15 Voordorp 3 16 8 (18.5) 86 36 4 0,69 23,00
16 Cleophas 1 44 8 (16.0) 73 23 4 0,3 31,00
17 De Binnentuin 1 39 8 (15.0) 80 30 4 0,42 29,00
18 Arcade 1 35 8 (13.5) 78 28 4 0,43 25,00
19 Voordorp 5 5 8 (13.0) 25 25 3 0,17 21,50
20 De Koekoek 4 8 7 (15.5) 31 31 3,5 0,23 18,50
21 Dalton Rijnsweerd 4 10 7 (14.0) 35 35 3,5 0,24 22,00
22 USV 1 41 7 (13.0) 20 20 3,5 -0,2 22,50
23 De Koekoek 3 17 7 (13.0) 33 33 3,5 0,16 19,50
24 Voordorp 4 11 7 (13.0) 30 30 3,5 0,18 19,50
25 Gertrudisschool 2 19 7 (12.5) 27 27 3,5 0,07 16,00
26 Kees Valkenstein 1 32 7 (11.5) 18 18 3,5 -0,14 22,50
27  Dominicusschool 4 6 7 (11.5) 31 31 3,5 0,25 11,50
28 De Binnentuin 2 24 6 (13.5) -28 22 3 -0,53 17,50
29 2e Marnixschool 1 42 6 (13.0) -37 13 3 -0,78 17,00
30 De Boomgaard 1 38 6 (12.5) -31 19 3 -0,69 20,00
31 Zonnewereld 2 25 6 (12.5) -34 16 3 -0,6 9,00
32 De Koekoek 5 3 6 (12.5) -97 28 2 -0,79 11,50
33 USV 2 21 6 (11.0) -26 24 3 -0,48 12,50
34 Koningin Beatrixschool 1 34 6 (10.0) -38 12 3 -0,71 14,50
35 Arcade 2 20 6 (9.5) -24 26 3 -0,45 11,00
36 2e Marnixschool 3 13 6 (9.5) -23 27 3 -0,36 15,00
37 De Klim 1 37 5 (14.5) -82 20 2,5 -1,16 16,50
38 Dalton Rijnsweerd 3 14 5 (13.5) -77 25 2,5 -0,89 6,00
39 Dalton Rijnsweerd 5 4 5 (12.5) -73 29 2,5 -0,75 7,00
40 2e Marnixschool 2 26 5 (12.0) -171 22 1,5 -1,54 8,00
41 Zonnewereld 1 40 4 (11.5) -258 15 1 -2,21 5,50
42 Het Zand 1 33 4 (11.5) -141 17 2 -1,66 10,00
43 De Spits 4 7 4 (11.0) -244 29 1 -1,81 8,00
44 Bonifatiusschool 1 36 4 (10.0) -257 16 1 -2,16 5,50
45 De Klim 2 23 4 (9.5) -134 24 2 -1,5 4,50
46 2e Marnixschool 4 9 4 (9.0) -131 27 2 -1,33 8,00
47 Bonifatiusschool 2 22 2 (8.0) -715 20 0 -3,03 0,50

 

Team 4 van de Spits wacht op de tegenstanders.

In team 4 zaten Stijn, Thijmen, Marden, Merel en Jacob. Bjorn Braakhekke was de teamleider.

 

 

 

 

 

 

Team 2 van de Spits verloor maar één wedstrijd, namelijk van ... Spits 3! Dat kostte hen bijna de deelname aan de provinciale kampioenschappen, maar gelukkig konden zij het in een spannende finale tegen de Binnentuin2 goedmaken!

 

 

De Spits 2 met Frits, Jaromir, Marijn J. en Marijn E. De jongens hadden de opstelling zelf vastgesteld.

 

ronde

Onze speler►

▼Tegenstander

Frits

Jaromir

Marijn J

Marijn E.

 

Bordpnten

matchpnt

1

Dominicus 4

1

1

1

1

 

4

2

2

Dalton Rijnsweerd 1

1

0

1

0

 

2

1

3

Spits 3

0

1

0

0

 

1

0

4

Dalton Rijnsweerd 5

1

0

1

1

 

3

2

5

Voordorp 3

1

1

0

1

 

3

2

6

Gertrudis 1

1

1

1

0

 

3

2

7

Binnentuin 1

1

1

1

0

 

3

2

 

totalen

6

5

5

3

 

19

11

De individuele resultaten van Team 2 van de Spits (met dank aan Richard Jansen)

   

 

 

 

 

Ronde 1

De Koekoek 1   Dalton Rijnsweerd 2 2-0 (4-0)
2e Marnixschool 2   Tuindorp 1 0-2 (0-4)
De Spits 1   Zonnewereld 2 2-0 (4-0)
De Binnentuin 2   St. Dominicusschool 1 0-2 (1-3)
Voordorp 1   De Klim 2 2-0 (4-0)
St Bonifatiusschool 2   Dalton Rijnsweerd 1 0-2 (0-4)
Cleophas 1   Utrechtse Schoolv. 2 2-0 (4-0)
Arcade 2   Gertrudisschool 1 0-2 (0-4)
2e Marnixschool 1   Gertrudisschool 2 1-1 (2-2)
De Koekoek 3   Utrechtse Schoolv. 1 0-2 (0.5-3.5)
Zonnewereld 1   Voordorp 3 0-2 (0-4)
St. Dominicusschool 3   De Binnentuin 1 0-2 (1-3)
De Boomgaard 1   Dalton Rijnsweerd 3 2-0 (3-1)
2e Marnixschool 3   De Klim 1 2-0 (2.5-1.5)
St Bonifatiusschool 1   De Spits 3 0-2 (0-4)
Voordorp 4   Arcade 1 0-2 (1.5-2.5)
Koningin Beatrixschool 1   Dalton Rijnsweerd 4 0-2 (0-4)
2e Marnixschool 4   Het Zand 1 0-2 (0-4)
Kees Valkenstein 1   De Koekoek 4 2-0 (2.5-1.5)
De Spits 4   De Koekoek 2 0-2 (0-4)
De Spits 2   St. Dominicusschool 4 2-0 (4-0)
Voordorp 5   St. Dominicusschool 2 0-2 (0-4)
Voordorp 2   Dalton Rijnsweerd 5 2-0 (4-0)
De Koekoek 5     bye

 

 

 

Rechts: Team 1 van de Binnentuin

Lucia en Sietse scoorden het hoogst, met allebei 4 uit 5, en mooie prestatie! Zij hadden natuurlijk wel een voordeel, omdat zij op de laagste borden speelden.

 

 

ronde

Onze speler►

▼Tegenstander

Max

Thijs

Arman

Lucia

Sietse

Bordp

Matchp

1

Dominicus 3

1

1

0

1

-

3

2

2

Koekoek 5

1

1

1

-

1

4

2

3

Voordorp 1

0

0

-

1

0

1

0

4

Kees Valkenstein

0

-

1

1

1

3

2

5

Arcade 1

-

1

0

1

1

3

2

6

Koekoek 1

0

0

0

0

-

0

0

7

Spits 2

0

0

0

-

1

1

0

 

totalen

2

3

2

4

4

15

8

Persoonlijke resultaten De Binnentuin 1 (met dank aan Saskia Bosman!)

Rechts: De moeders van De Binnentuin kijken toe

Ronde 2

1   Arcade 1 0 2 (2.5)   De Koekoek 1 0 2 (4.0) 0-2 (0-4)
2   Tuindorp 1 0 2 (4.0)   Het Zand 1 0 2 (4.0) 2-0 (4-0)
3   De Koekoek 2 0 2 (4.0)   De Spits 1 0 2 (4.0) 0-2 (1-3)
4   St. Dominicusschool 2 0 2 (4.0)   Voordorp 1 0 2 (4.0) 1-1 (2-2)
5   Dalton Rijnsweerd 1 0 2 (4.0)   De Spits 2 0 2 (4.0) 1-1 (2-2)
6   Voordorp 3 0 2 (4.0)   Cleophas 1 0 2 (4.0) 1-1 (2-2)
7   Gertrudisschool 1 0 2 (4.0)   Voordorp 2 0 2 (4.0) 1-1 (2-2)
8   De Spits 3 0 2 (4.0)   De Boomgaard 1 0 2 (3.0) 1-1 (2-2)
9   De Binnentuin 1 0 2 (3.0)   De Koekoek 5 0 2 (4.0) 2-0 (4-0)
10   Utrechtse Schoolv. 1 0 2 (3.5)   2e Marnixschool 3 0 2 (2.5) 2-0 (4-0)
11   St. Dominicusschool 1 0 2 (3.0)   Kees Valkenstein 1 0 2 (2.5) 2-0 (4-0)
12   Dalton Rijnsweerd 4 0 2 (4.0)   2e Marnixschool 1 0 1 (2.0) 2-0 (3-1)
13   Gertrudisschool 2 0 1 (2.0)   Zonnewereld 1 0 0 (0.0) 2-0 (3-1)
14   De Klim 1 0 0 (1.5)   Arcade 2 0 0 (0.0) 2-0 (4-0)
15   Zonnewereld 2 0 0 (0.0)   Voordorp 4 0 0 (1.5) 0-2 (1.5-2.5)
16   De Koekoek 4 0 0 (1.5)   2e Marnixschool 2 0 0 (0.0) 2-0 (4-0)
17   St. Dominicusschool 4 0 0 (0.0)   De Binnentuin 2 0 0 (1.0) 0-2 (0-4)
18   Dalton Rijnsweerd 2 0 0 (0.0)   St. Dominicusschool 3 0 0 (1.0) 1-1 (2-2)
19   Dalton Rijnsweerd 3 0 0 (1.0)   Koningin Beatrixschool 1 0 0 (0.0) 0-2 (1.5-2.5)
20   De Koekoek 3 0 0 (0.5)   St Bonifatiusschool 1 0 0 (0.0) 2-0 (3-1)
21   De Klim 2 0 0 (0.0)   2e Marnixschool 4 0 0 (0.0) 0-2 (0.5-3.5)
22   Dalton Rijnsweerd 5 0 0 (0.0)   St Bonifatiusschool 2 0 0 (0.0) 2-0 (4-0)
23   Utrechtse Schoolv. 2 0 0 (0.0)   De Spits 4 0 0 (0.0) 2-0 (2.5-1.5)
0   Voordorp 5 0 0 (0.0)         bye

Hoogtepunt van de middag: de heroïsche strijd van Thijn tegen Casper Schoppen van de Koekoek

Het hoogtepunt van de middag : de fenomenale strijd tussen Casper Schoppen van de Koekoek en Thijn Oldenburg van de Spits. Casper is al diverse keren jeugdkampioen geweest, er werd al over hem geschreven in de Volkskrant op de schoolschaaksite. Thijn is een nieuw talent, die heel lang voor een remise streed (het stond al 2-1 voor de Spits). Thijn stond lange tijd net iets beter, maar Casper wist alle remisepogingen te weerleggen en ging er ten slotte met de overwinning vandoor. Aan het eind klonk er een luid applaus voor de twee schakers. Het was topschaken van beide kanten!

 

ronde 3

1   De Koekoek 1 4 (8.0)   St. Dominicusschool 1 4 (7.0) 2-0 (4-0)
2   Utrechtse Schoolv. 1 4 (7.5)   Tuindorp 1 4 (8.0) 0-2 (1-3)
3   De Spits 1 4 (7.0)   Dalton Rijnsweerd 4 4 (7.0) 2-0 (4-0)
4   Voordorp 1 3 (6.0)   De Binnentuin 1 4 (7.0) 2-0 (3-1)
5   Voordorp 2 3 (6.0)   Dalton Rijnsweerd 1 3 (6.0) 0-2 (1-3)
6   Cleophas 1 3 (6.0)   St. Dominicusschool 2 3 (6.0) 0-2 (0.5-3.5)
7   Gertrudisschool 2 3 (5.0)   Gertrudisschool 1 3 (6.0) 0-2 (0-4)
8   De Spits 2 3 (6.0)   De Spits 3 3 (6.0) 0-2 (1-3)
9   De Boomgaard 1 3 (5.0)   Voordorp 3 3 (6.0) 1-1 (2-2)
10   Voordorp 4 2 (4.0)   De Klim 1 2 (5.5) 1-1 (2-2)
11   Het Zand 1 2 (4.0)   De Koekoek 4 2 (5.5) 1-1 (2-2)
12   2e Marnixschool 4 2 (3.5)   De Koekoek 2 2 (5.0) 0-2 (0-4)
13   De Binnentuin 2 2 (5.0)   Dalton Rijnsweerd 5 2 (4.0) 1-1 (2-2)
14   Kees Valkenstein 1 2 (2.5)   Voordorp 5 2 (4.0) 2-0 (2.5-1.5)
15   De Koekoek 5 2 (4.0)   Utrechtse Schoolv. 2 2 (2.5) 1-1 (2-2)
16   Koningin Beatrixschool 1 2 (2.5)   De Koekoek 3 2 (3.5) 0-2 (0.5-3.5)
17   2e Marnixschool 3 2 (2.5)   Arcade 1 2 (2.5) 0-2 (0-4)
18   2e Marnixschool 1 1 (3.0)   Dalton Rijnsweerd 2 1 (2.0) 0-2 (0-4)
19   St. Dominicusschool 3 1 (3.0)   St Bonifatiusschool 1 0 (1.0) 2-0 (3.5-0.5)
20   Zonnewereld 1 0 (1.0)   Dalton Rijnsweerd 3 0 (2.5) 0-2 (1-3)
21   St Bonifatiusschool 2 0 (0.0)   Zonnewereld 2 0 (1.5) 0-2 (1.5-2.5)
22   Arcade 2 0 (0.0)   De Klim 2 0 (0.5) 2-0 (2.5-1.5)
23   2e Marnixschool 2 0 (0.0)   St. Dominicusschool 4 0 (0.0) 0-2 (1-3)
0   De Spits 4 0 (1.5)       bye

ronde 4

1   Tuindorp 1 6 (11.0)   De Koekoek 1 6 (12.0) 0-2 (1-3)
2   Dalton Rijnsweerd 1 5 (9.0)   De Spits 1 6 (11.0) 0-2 (0-4)
3   Gertrudisschool 1 5 (10.0)   St. Dominicusschool 2 5 (9.5) 0-2 (0.5-3.5)
4   De Spits 3 5 (9.0)   Voordorp 1 5 (9.0) 0-2 (0-4)
5   St. Dominicusschool 1 4 (7.0)   De Koekoek 2 4 (9.0) 2-0 (3.5-0.5)
6   Voordorp 3 4 (8.0)   Utrechtse Schoolv. 1 4 (8.5) 2-0 (4-0)
7   De Binnentuin 1 4 (8.0)   Kees Valkenstein 1 4 (5.0) 2-0 (3-1)
8   Dalton Rijnsweerd 4 4 (7.0)   De Boomgaard 1 4 (7.0) 1-1 (2-2)
9   Arcade 1 4 (6.5)   De Koekoek 3 4 (7.0) 2-0 (3-1)
10   De Klim 1 3 (7.5)   Gertrudisschool 2 3 (5.0) 2-0 (3.5-0.5)
11   De Koekoek 4 3 (7.5)   Cleophas 1 3 (6.5) 0-2 (0-4)
12   Dalton Rijnsweerd 5 3 (6.0)   De Spits 2 3 (7.0) 0-2 (1-3)
13   Utrechtse Schoolv. 2 3 (4.5)   Voordorp 2 3 (7.0) 0-2 (0-4)
14   De Koekoek 5 3 (6.0)   De Binnentuin 2 3 (7.0) 0-2 (0.5-3.5)
15   Het Zand 1 3 (6.0)   St. Dominicusschool 3 3 (6.5) 0-2 (1-3)
16   Dalton Rijnsweerd 2 3 (6.0)   Voordorp 4 3 (6.0) 2-0 (3-1)
17   Dalton Rijnsweerd 3 2 (5.5)   2e Marnixschool 4 2 (3.5) 1-1 (2-2)
18   De Spits 4 2 (5.5)   Koningin Beatrixschool 1 2 (3.0) 1-1 (2-2)
19   Voordorp 5 2 (5.5)   Arcade 2 2 (2.5) 2-0 (2.5-1.5)
20   Zonnewereld 2 2 (4.0)   2e Marnixschool 3 2 (2.5) 0-2 (1.5-2.5)
21   St. Dominicusschool 4 2 (3.0)   2e Marnixschool 1 1 (3.0) 0-2 (1-3)
22   De Klim 2 0 (2.0)   Zonnewereld 1 0 (2.0) 1-1 (2-2)
23   St Bonifatiusschool 1 0 (1.5)   2e Marnixschool 2 0 (1.0) 2-0 (2.5-1.5)
0   St Bonifatiusschool 2 0 (1.5)       bye

 

 

In het derde team van De Spits speelden Björn, Matthé, Lennart en Pepijn. Zij haalden samen 9 matchpunten, een respectabel aantal!  

ronde

Onze speler►

▼Tegenstander

Björn

Matthé

Lennart

Pepijn

 

Bord-punten

Match-punten

1

Bonifatius 1

1

1

1

1

 

4

2

2

Boomgaard

0

1

0

1

 

2

1

3

De Spits 2

1

0

1

1

 

3

2

4

Voordorp 1

0

0

0

0

 

0

0

5

Cleaphas 1

0

0

1

½

 

1 ½

0

6

Kon. Beatrx 1

1

1

1

1

 

4

2

7

USV 1

1

1

1

1

 

4

2

 

totalen

4

4

5

5 ½

 

18 ½

9

Individuele resultaten van De Spits 3 (met dank aan Anne Leendertse)

Het meest bijzondere was wel, dat zij wonnen van De Spits 2!  

 

 

   
 

ronde

Onze speler►

▼Tegenstander

Jochem

Rena

Louk

Marijn

Bram

Bordp

Matchp

1

Dominicus 1

1

0

0

0

-

1

0

2

Dominicus 4

1

1

1

-

1

4

2

3

Dalton Rijnsweerd 5

1

0

-

1

0

2

1

4

De Koekoek 5

1

-

1

1

½

2

5

Dalton Rijnsweerd 1

-

0

0

0

0

0

0

6

Voordorp

0

1

0

0

-

1

0

7

Boomg 1

0

0

-

1

1

2

1

 

totalen

4

2

2

3

2 ½

12 ½

6

Persoonlijke resultaten van de Binnentuin 2

   

ronde 5

1   De Koekoek 1 8 (15.0)   De Spits 1 8 (15.0) 1-1 (2-2)
2   Voordorp 1 7 (13.0)   Tuindorp 1 6 (12.0) 0-2 (1-3)
3   St. Dominicusschool 2 7 (13.0)   St. Dominicusschool 1 6 (10.5) 0-2 (1-3)
4   Arcade 1 6 (9.5)   De Binnentuin 1 6 (11.0) 0-2 (1-3)
5   De Spits 2 5 (10.0)   Voordorp 3 6 (12.0) 2-0 (3-1)
6   Voordorp 2 5 (11.0)   De Klim 1 5 (11.0) 2-0 (3-1)
7   Cleophas 1 5 (10.5)   De Spits 3 5 (9.0) 2-0 (2.5-1.5)
8   St. Dominicusschool 3 5 (9.5)   Gertrudisschool 1 5 (10.5) 0-2 (1-3)
9   De Binnentuin 2 5 (10.5)   Dalton Rijnsweerd 1 5 (9.0) 0-2 (0-4)
10   De Boomgaard 1 5 (9.0)   Dalton Rijnsweerd 2 5 (9.0) 0-2 (1.5-2.5)
11   Utrechtse Schoolv. 1 4 (8.5)   Dalton Rijnsweerd 4 5 (9.0) 1-1 (2-2)
12   De Koekoek 2 4 (9.5)   Voordorp 5 4 (8.0) 2-0 (4-0)
13   De Koekoek 3 4 (8.0)   Kees Valkenstein 1 4 (6.0) 2-0 (3-1)
14   2e Marnixschool 3 4 (5.0)   Het Zand 1 3 (7.0) 2-0 (3-1)
15   Voordorp 4 3 (7.0)   Dalton Rijnsweerd 3 3 (7.5) 2-0 (3-1)
16   2e Marnixschool 1 3 (6.0)   De Koekoek 4 3 (7.5) 1-1 (2-2)
17   Gertrudisschool 2 3 (5.5)   De Spits 4 3 (7.5) 1-1 (2-2)
18   Koningin Beatrixschool 1 3 (5.0)   Dalton Rijnsweerd 5 3 (7.0) 2-0 (3-1)
19   2e Marnixschool 4 3 (5.5)   Utrechtse Schoolv. 2 3 (4.5) 0-2 (1-3)
20   Zonnewereld 2 2 (5.5)   De Koekoek 5 3 (6.5) 2-0 (3-1)
21   St. Dominicusschool 4 2 (4.0)   St Bonifatiusschool 2 2 (5.5) 2-0 (3-1)
22   Arcade 2 2 (4.0)   St Bonifatiusschool 1 2 (4.0) 2-0 (3-1)
23   2e Marnixschool 2 0 (2.5)   De Klim 2 1 (4.0) 1-1 (2-2)
0   Zonnewereld 1 1 (4.0)       bye

 

Team 1 van De Spits

   
 

ronde

Onze speler►

▼Tegenstander

Tijn

Thijs

Carsten

Ilion

 

Bordpnten

matchpnt

1

Zonnewereld 2

1

1

1

1

 

4

2

2

Koekoek 2

0

1

1

1

 

3

2

3

Dalton Rijnsweerd 4

1

1

1

1

 

4

2

4

Dalton Rijnsweerd 1

1

1

1

1

 

4

2

5

Koekoek 1

0

1

0

1

 

2

1

6

Tuindorp 1

0

1

0

1

 

2

1

7

Dominicus 1

1

1

½

1

 

2

 

totalen

4

7

7

 

22½

12

 

   

 

ronde 6

1   47   De Binnentuin 1 0 8 (14.0)   2   De Koekoek 1 0 9 (17.0) 0-2 (0-4)
2   4   De Spits 1 0 9 (17.0)   3   Tuindorp 1 0 8 (15.0) 1-1 (2-2)
3   28   St. Dominicusschool 1 0 8 (13.5)   39   Voordorp 1 0 7 (14.0) 2-0 (2.5-1.5)
4   37   St. Dominicusschool 2 0 7 (14.0)   34   Voordorp 2 0 7 (14.0) 2-0 (4-0)
5   40   Gertrudisschool 1 0 7 (13.5)   30   De Spits 2 0 7 (13.0) 0-2 (1-3)
6   33   Dalton Rijnsweerd 1 0 7 (13.0)   38   Cleophas 1 0 7 (13.0) 1-1 (2-2)
7   35   Dalton Rijnsweerd 2 0 7 (11.5)   41   Arcade 1 0 6 (10.5) 2-0 (3.5-0.5)
8   5   Voordorp 3 0 6 (13.0)   18   2e Marnixschool 3 0 6 (8.0) 2-0 (4-0)
9   9   Dalton Rijnsweerd 4 0 6 (11.0)   19   De Koekoek 3 0 6 (11.0) 1-1 (2-2)
10   29   De Koekoek 2 0 6 (13.5)   48   De Boomgaard 1 0 5 (10.5) 2-0 (4-0)
11   43   De Klim 1 0 5 (12.0)   10   St. Dominicusschool 3 0 5 (10.5) 0-2 (1-3)
12   27   Utrechtse Schoolv. 2 0 5 (7.5)   42   Utrechtse Schoolv. 1 0 5 (10.5) 0-2 (1.5-2.5)
13   20   Voordorp 4 0 5 (10.0)   31   De Binnentuin 2 0 5 (10.5) 2-0 (3-1)
14   21   De Spits 3 0 5 (10.5)   6   Koningin Beatrixschool 1 0 5 (8.0) 2-0 (4-0)
15   14   De Koekoek 4 0 4 (9.5)   24   Arcade 2 0 4 (7.0) 2-0 (4-0)
16   16   De Spits 4 0 4 (9.5)   44   2e Marnixschool 1 0 4 (8.0) 0-2 (0-4)
17   15   Voordorp 5 0 4 (8.0)   7   Zonnewereld 2 0 4 (8.5) 2-0 (2.5-1.5)
18   22   Kees Valkenstein 1 0 4 (7.0)   12   St. Dominicusschool 4 0 4 (7.0) 1-1 (2-2)
19   13   Dalton Rijnsweerd 3 0 3 (8.5)   23   Gertrudisschool 2 0 4 (7.5) 0-2 (1-3)
20   45   Zonnewereld 1 0 3 (8.0)   11   2e Marnixschool 4 0 3 (6.5) 1-1 (2-2)
21   36   Het Zand 1 0 3 (8.0)   1   De Koekoek 5 0 3 (7.5) 1-1 (2-2)
22   46   St Bonifatiusschool 1 0 2 (5.0)   8   Dalton Rijnsweerd 5 0 3 (8.0) 0-2 (1-3)
23   25   De Klim 2 0 2 (6.0)   26   St Bonifatiusschool 2 0 2 (6.5) 2-0 (2.5-1.5)
0   32   2e Marnixschool 2 0 1 (4.5)             bye

 

ronde 7

        Uitslag
1 De Koekoek 1 11 (21.0) Dominicusschool 2 9 (18.0) 2-0 (4-0)
2 De Spits 1 10 (19.0) St. Dominicusschool 1 10 (16.0) 2-0 (3.5-0.5)
3 Tuindorp 1 9 (17.0) Dalton Rijnsweerd 2 9 (15.0) 2-0 (3-1)
4 De Spits 2 9 (16.0) De Binnentuin 1 8 (14.0) 2-0 (3-1)
5 Cleophas 1 8 (15.0) De Koekoek 2 8 (17.5) 0-2 (1-3)
6 Voordorp 3 8 (17.0) Dalton Rijnsweerd 1 8 (15.0) 0-2 (1.5-2.5)
7 Voordorp 1 7 (15.5) Voordorp 4 7 (13.0) 2-0 (4-0)
8 De Koekoek 3 7 (13.0) Gertrudisschool 1 7 (14.5) 0-2 (0-4)
9 Utrechtse Schoolv. 1 7 (13.0) De Spits 3 7 (14.5) 0-2 (0-4)
10 Voordorp 2 7 (14.0) Dalton Rijnsweerd 4 7 (13.0) 2-0 (3-1)
11 Dominicusschool 3 7 (13.5) 2e Marnixschool 1 6 (12.0) 2-0 (3-1)
12 Gertrudisschool 2 6 (10.5) De Koekoek 4 6 (13.5) 1-1 (2-2)
13 2e Marnixschool 3 6 (8.0) Voordorp 5 6 (10.5) 0-2 (1.5-2.5)
14 Arcade 1 6 (11.0) De Klim 1 5 (13.0) 2-0 (2.5-1.5)
15 De Boomgaard 1 5 (10.5) De Binnentuin 2 5 (11.5) 1-1 (2-2)
16 Dalton Rijnsweerd 5 5 (11.0) Kees Valkenstein 1 5 (9.0) 0-2 (1.5-2.5)
17  Beatrixschool 1 5 (8.0) Utrechtse Schoolv. 2 5 (9.0) 1-1 (2-2)
18 Dominicusschool 4 5 (9.0) Zonnewereld 1 4 (10.0) 2-0 (2.5-1.5)
19 Arcade 2 4 (7.0) Het Zand 1 4 (10.0) 2-0 (2.5-1.5)
20 Zonnewereld 2 4 (10.0) De Spits 4 4 (9.5) 2-0 (2.5-1.5)
21 De Koekoek 5 4 (9.5) De Klim 2 4 (8.5) 2-0 (3-1)
22 2e Marnixschool 4 4 (8.5) 2e Marnixschool 2 3 (8.5) 0-2 (0.5-3.5)
23 Bonifatiusschool 2 2 (8.0) Dalton Rijnsweerd 3 3 (9.5) 0-2 (0-4)
0 Bonifatiusschool 1 2 (6.0)     bye

Meer op de site van jeugdschaakvereniging Magnus, een van der clubs die het toernooi organiseerde, samen met Moira-Domtoren en Oud Zuylen.