Home Omhoog Links Waar is De Vleugel? Het nut van schaakles Oude_index Schaakschool

De Achtbaan

Informatie over Tata Steel

Alle berichten, links, foto's, partijen en video's van Tatasteel zijn verplaatst naar een aparte pagina!


Schaakmeester_P is de oude website van schaakschool Schaakmeester_P, die niet meer bijgewerkt wordt. De nieuwe site is www.schaakles.com. Daar staat geldige informatie over tarieven, roosters e.d. 

HBoN-toernooi 2012 in Maarssenbroek

    

 

eindstand 2012

3e HBoN Open Schaaktoernooi - Stand na ronde 7
Bovenbouw - Middenbouw
Positie Teamnaam Punten Borden - Positie Teamnaam Punten Borden
1 Koningsmoordenaars 7 24,5-3,5   1 Checkmates 6 23,5-4,5
2 Leidse Sleutel(velden) 5,5 22,5-5,5   2 Kastanjepoort 2 6 20,0-8,0
3 De handige zetter 5,5 22,0-6,0   3 De Paardenbloemen 5 21,0-7,0
4 Piramide 1 5 17,5-10,5   4 CCZE (Chess Club Zsprong) 5 19,0-9,0
5 Kastanjepoort 1 4,5 18,5-9,5     Leidse Lopers Leiden 5 19,0-9,0
6 De Prinsenakker BB 1 4,5 18,0-10,0   6 Kranige Springers 5 15,5-12,5
7 Franciscus 4,5 17,0-11,0   7 De Prinsenakker MB 1 4,5 16,5-11,5
  Internationals 4,5 17,0-11,0   8 Wisa meisjes 4,5 15,5-12,5
9 Chess Tigers 4,5 16,0-12,0   9 Floriant 1 4 14,5-13,5
  Het vergeten Team 4,5 16,0-12,0     De Lettertuin MB 1 4 14,5-13,5
  De Torenbloemen 4,5 16,0-12,0   11 Piramide 2 4 14,0-14,0
12 Steen der Wijzen 4,5 15,5-12,5     Zeeslangpionnen 4 14,0-14,0
13 Wereldstad 1 4 16,0-12,0   13 BAS 3 3,5 16,0-12,0
14 Chess Lions 4 15,5-12,5   14 Leonardo Zevenaar 2 3,5 15,5-12,5
15 De Koningen 4 13,5-14,5   15 Schaakmatjes 3,5 14,5-13,5
16 Dr. H. Bavinckschool 3,5 15,5-12,5   16 Chess Pandas 3,5 13,0-15,0
17 Kasparov Chess 3,5 14,5-13,5     De Lopers 3,5 13,0-15,0
  De Lettertuin BB 1 3,5 14,5-13,5     Chess Koalas 3,5 13,0-15,0
19 Leonardoschool Venlo 3,5 14,0-14,0   19 De Pionbloemen 3 13,5-14,5
20 De Prinsenakker BB 2 3,5 12,0-16,0   20 Kasparov Chess 2 3 13,0-15,0
21 De Lettertuin BB 2 3,5 11,5-16,5     De dappere lopers 3 13,0-15,0
  Kings of Leonardo 3,5 11,5-16,5   22 't Bontenest 3 12,5-15,5
23 BAS 1 3,5 11,0-17,0   23 De Paarden 3 10,5-17,5
  Ten Boom Team 3,5 11,0-17,0   24 Chess Turtles 3 9,0-19,0
25 Pluspunt 1 3 14,0-14,0   25 BAS 4 2,5 12,5-15,5
26 Leonardo Zevenaar 1 3 13,5-14,5   26 Klaas Vaak 2,5 11,5-16,5
27 Chess Pumas 3 13,0-15,0     De Torens 2,5 11,5-16,5
28 Walking horses 3 11,5-16,5   28 BAS 2 2,5 11,0-17,0
29 EduardoLeonardo 3 10,5-17,5     De Pionnen 2 11,0-17,0
30 Heraclidesberg 3 9,0-19,0   30 Kleine Zeemeermin 2 9,5-18,5
31 ISE 2,5 13,0-15,0   31 Chinese Nachtegaal 1 9,0-19,0
  Vogel Feniks 2,5 13,0-15,0   32 De Prinsenakker MB 2 1 8,5-19,5
33 Floriant 2 2,5 12,5-15,5          
  De Grijze Schakers 2,5 12,5-15,5          
35 De handige zetter 2 2,5 11,5-16,5          
  De Wereldstad 2 2,5 11,5-16,5          
37 De Koninginbloemen 2 9,0-19,0          
  Tinnen Soldaat 1 9,0-19,0          
39 Heraclidesberg 2 1 7,5-20,5          
40 Leidse Toppers 0,5 8,0-20,0          

 

 

 

 


Consultatieschaak in het park

Met de Achtbaan speelden we twee partijen consultatieschaak in het nabijgelegen park. Hierbij spelen twee teams tegen elkaar. Ze mogen samen overleggen welke zetten ze mogen doen. Het bord waarop de zetten uitgevoerd worden staat zo ver weg, dat je elkaar niet kunt afluisteren. 

      

 

 

De vier spelers van de Achtbaan die zondag de derde prijs wonen op het leonardoschaaktoernooi gaven de eerstvolgende schaakles een simultaan!

   filmpje!  Op de pagina van de Anne Frankschool (die eerste werd...).

 

 

 

 


Competities

middenbouw

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 1 december 2011

(weggeefschaak, want het is bijna sinterklaas!)

Wit Zwart Uitslag
Jochem - Bram 1-0
Sietse - Kelvin 1-0
Jens - Kiran 0-1
Vicky - Anne Fleur 1-0
Rena - Michiel 1-0
Kaoutar - Sybrand 0-1
Arman - Friso 1-0
Oona - Afwezig met geldige reden
Sofie - Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 7

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Sietse 112,50 29 6 4 1 1 0 75,0 17,5 12,25 0 1W 0 0 0 0
2 Jochem 98,00 28 4 3 1 0 0 87,5 12,5 10,25 0 1W 0 1 0 0
3 Kelvin 74,00 27 6 3 1 2 0 58,3 17,5 7,75 -2 2Z 0 0 0 0
4 Vicky 73,50 26 4 2 2 0 0 75,0 4,5 3,25 0 1W 0 1 0 0
5 Rena 68,00 25 5 3 1 1 0 70,0 10,5 5,75 1 1W 0 0 0 0
6 Bram 64,50 24 5 1 3 1 0 50,0 11,5 4,5 -1 1Z 0 1 0 0
7 Kiran 59,00 23 3 1 2 0 0 66,7 5,5 3,25 -1 1Z 0 2 0 0
8 Anne Fleur 58,00 22 4 2 0 2 0 50,0 7,5 0 -2 1Z 0 2 0 0
9 Oona 52,00 21 4 2 0 2 0 50,0 9 2 0 1W 0 2 0 0
10 Sybrand 47,00 20 3 1 1 1 0 50,0 8,5 2,25 -1 2Z 0 2 0 0
11 Michiel 45,50 19 4 0 3 1 0 37,5 10 3,25 0 1Z 0 1 0 0
12 Arman 34,50 18 5 1 2 2 0 40,0 8 1,25 1 2W 0 0 0 0
13 Jens 32,50 17 5 0 2 3 0 20,0 12,5 2,25 1 2W 0 1 0 0
14 Sofie 32,00 16 2 0 0 2 0 0,0 5 0 2 2W 0 4 0 0
15 Friso 25,50 15 3 0 0 3 0 0,0 6 0 1 1Z 0 3 0 0
16 Kaoutar 22,00 14 3 0 1 2 0 16,7 7 1 1 1W 0 2 0 0

bovenbouw


Leonardotoernooi 2011

1 Regenboog 3 De Werf 1 3,0-1,0
2 De Werf 2 Zandbergen Panda's 1,5-2,5
3 Zandbergen Koala's De Vogelenzang 3 0,5-3,5
4 De Achtbaantjes Zandbergen Zebra's 2,5-1,5
5 De Lettertuin 2 De Werf 4 1,5-2,5
6 Achtbaanvegers De Lettertuin 3 3,0-1,0
7 Prinsenakker2 De Prinsenakker 3 4,0-0,0
8 Leuken 2 Anne Frank 1 0,0-4,0
9 Anne Frank Lea's Team 1,5-2,5
10 Lea's Angels Kastanjepoort 2 1,0-3,0
11 Babet Schaakmat 1,5-2,5
12 Mussenacker 1 Gevaartes 1,0-3,0
13 Piramide 2 Zevensprong 2 1,0-3,0
14 The Chessers BAS2 2,5-1,5
15 Regenboog 4 Allstars 0,5-3,5

Ronde 1

Een prachtige derde plaats voor de Achtbaanvegers, een van onze teams!  
Ronde 2
2 208 Anne Frank 1 221 De Achtbaanvegers 3,5-0,5
3 218 De Vogelenzang 3 230 The Chessers 1,5-2,5
4 231 Allstars 203 Zandbergen Koala's 2,0-2,0
5 220 De Werf 4 201 Regenboog 3 3,0-1,0
6 210 Kastanjepoort 2 226 Schaakmat 3,0-1,0
7 212 Gevaartes 229 Zevensprong 2 1,5-2,5
8 202 Zandbergen Panda's 219 De Achtbaantjes 2,0-2,0

 

  Middenbouw ronde 3
  Jochem en Lucia
   
   
 
   
 
   
 
   
EINDSTAND Middenbouw  
Pos Name Gms W D L Score Minorsc
1 Anne Frank 1 7 7 0 0 7 25,0-3,0
2 De Prinsenakker 2 7 4 2 1 5 17,5-10,5
3 De Achtbaanvegers 7 4 2 1 5 17,0-11,0
4 Zandbergen Panda's 7 4 2 1 5 16,0-12,0
5 De Lettertuin 3 7 3 3 1 4,5 17,5-10,5
6 Kastanjepoort 2 7 3 3 1 4,5 17,0-11,0
7 Babet 7 4 1 2 4,5 16,5-11,5
8 Lea's Team 7 3 3 1 4,5 16,5-11,5
9 Zevensprong 2 7 4 1 2 4,5 15,5-12,5
10 Zandbergen Zebra's 7 2 4 1 4 15,5-12,5
11 De Werf 4 7 3 2 2 4 12,0-16,0
12 BAS2 7 2 3 2 3,5 14,5-13,5
13 De Werf 2 7 3 1 3 3,5 14,5-13,5
14 Regenboog 3 7 3 1 3 3,5 14,0-14,0
15 De Lettertuin 2 7 3 1 3 3,5 14,0-14,0
16 De Achtbaantjes 7 2 3 2 3,5 14,0-14,0
17 De Vogelenzang 3 7 3 1 3 3,5 13,5-14,5
18 Zandbergen Koala's 7 2 3 2 3,5 12,5-15,5
19 Leuken 2 7 3 1 3 3,5 12,5-15,5
20 Piramide 2 7 2 2 3 3 14,5-13,5
21 Anne Frank 7 3 0 4 3 13,0-15,0
22 Schaakmat 7 2 1 4 2,5 12,0-16,0
23 The Chessers 7 2 1 4 2,5 12,0-16,0
24 Allstars 7 2 1 4 2,5 12,0-16,0
25 De Werf 1 7 2 1 4 2,5 11,0-17,0
26 Lea's Angels 7 2 1 4 2,5 9,5-18,5
27 Gevaartes 7 1 2 4 2 11,5-16,5
28 Regenboog 4 7 1 2 4 2 9,5-18,5
29 De Prinsenakker 3 7 1 1 5 1,5 10,0-18,0
30 Mussenacker 1 7 0 1 6 0,5 9,5-18,5

Eindstand Bovenbouw

Pos Name Gms W D L Score Minorsc
1 Kastanjepoort 1 7 6 1 0 6,5 20,0-8,0
2 Kasparov Chess 7 5 1 1 5,5 19,5-8,5
3 Matti 7 5 1 1 5,5 19,0-9,0
4 De Prinsenakker 1 7 5 1 1 5,5 18,5-9,5
5 JoJo&Co 7 5 0 2 5 18,5-9,5
6 Piramide 1 7 4 2 1 5 17,5-10,5
7 De Vogelenzang 1 7 4 2 1 5 17,0-11,0
8 Capelle OBS West 7 4 1 2 4,5 18,5-9,5
9 Sahmat cempionlarinin 7 3 3 1 4,5 18,0-10,0
10 Schaakmatties 7 4 1 2 4,5 17,5-10,5
11 Potje schaken? 7 3 3 1 4,5 15,5-12,5
12 Blijberg 7 2 4 1 4 16,0-12,0
13 De Lettertuin 1 7 3 2 2 4 15,5-12,5
14 Reuzen 7 4 0 3 4 15,0-13,0
15 Zandberger Tijgers 7 3 2 2 4 14,5-13,5
16 De Zevensprong 7 3 2 2 4 14,0-14,0
17 BAS1 7 3 2 2 4 13,5-14,5
18 De Grijze Schakers 7 3 2 2 4 13,5-14,5
19 Eemlandteam 1 7 3 2 2 4 12,5-15,5
20 De Werf 3 7 3 1 3 3,5 15,5-12,5
21 Palet 1 7 3 1 3 3,5 14,5-13,5
22 De Bever 1 7 3 1 3 3,5 13,5-14,5
23 Vijf keer driesprong 7 3 1 3 3,5 11,5-16,5
24 Regenboog 1 7 2 2 3 3 14,0-14,0
25 Giganten 7 2 2 3 3 14,0-14,0
26 Bovenstebesteschakers 7 3 0 4 3 14,0-14,0
27 Chessmacho's 7 2 2 3 3 13,5-14,5
28 De Vogelenzang 2 7 3 0 4 3 13,5-14,5
29 De Doorlopers 7 2 2 3 3 13,0-15,0
30 Mussenacker 3 7 3 0 4 3 11,0-17,0
31 Max en de Maxischakers 7 2 1 4 2,5 13,0-15,0
32 Mussenacker 2 7 2 1 4 2,5 12,5-15,5
33 De 3JS 7 2 1 4 2,5 11,5-16,5
34 De Bever 2 7 2 1 4 2,5 11,0-17,0
35 Walking Horses 7 1 3 3 2,5 11,0-17,0
36 Schaakhazen 7 2 0 5 2 11,5-16,5
37 Leuken 1 7 1 2 4 2 11,5-16,5
38 Ten Boomteam 7 2 0 5 2 11,5-16,5
39 Regenboog 2 7 2 0 5 2 11,0-17,0
40 Zandbergen Leeuwen 7 1 2 4 2 10,0-18,0
41 Beekvliettoppers 7 1 1 5 1,5 11,5-16,5
42 Chess4ever 7 0 0 7 0 0,0-28,0

 

Interne Competitie


Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 27 oktober 2011

Wit Zwart Uitslag
Max - Daniėl 1-0
Sebastiaan - Jorrit 1-0
Gijs - Marijne ½-½
Laurens - Ira ½-½ R
Iwan - Pien 0-1
Thijs - Wessel 1-0
Lucia - Jennifer 1-0
Santi - Geert 0-1
Noa - Arnout 0-1
Ian - Afwezig met geldige reden
Roza - Oneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 4

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Pien 91,00 30 4 4 0 0 0 100,0 9 9 -2 2Z 0 0 0 0
2 Max 73,00 29 4 1 2 1 0 50,0 8,5 4,25 0 2W 0 0 0 0
3 Iwan 59,00 28 4 2 1 1 0 62,5 9,5 4,5 0 1W 0 0 0 0
4 Ian 57,00 27 3 1 2 0 0 66,7 4,5 2,25 -1 2Z 0 1 0 0
5 Sebastiaan 55,50 26 4 2 1 1 0 62,5 8 4,5 0 1W 0 0 0 0
6 Arnout 53,00 25 4 3 0 1 0 75,0 7 3 0 1Z 0 0 0 0
7 Daniėl 53,00 24 3 2 0 1 0 66,7 6 4 -1 2Z 0 1 0 0
8 Geert 45,00 23 4 3 0 1 0 75,0 4 3 0 2Z 0 0 0 0
9 Jorrit 42,00 22 4 2 0 2 0 50,0 9 2,5 0 1Z 0 0 0 0
10 Thijs 41,00 21 4 3 0 1 0 75,0 3 1 0 2W 0 0 0 0
11 Lucia 33,50 20 3 1 1 1 0 50,0 3 0,25 1 2W 0 1 0 0
12 Noa 32,00 19 3 1 0 2 0 33,3 8,5 3 1 2W 0 1 0 0
13 Santi 22,00 18 3 1 0 2 0 33,3 5 0 1 2W 0 1 0 0
14 Marijne 21,50 17 2 0 1 1 0 25,0 3,5 0,75 0 1Z 0 2 0 0
15 Laurens 18,50 16 4 1 1 2 0 37,5 9 1,75 2 2W 0 0 0 0
16 Gijs 18,50 15 4 1 1 2 0 37,5 5,5 0,75 0 1W 0 0 0 0
17 Wessel 17,50 14 3 0 1 2 0 16,7 7,5 0,75 -1 2Z 0 1 0 0
18 Jennifer 16,00 13 2 0 0 2 0 0,0 3,5 0 0 1Z 0 2 0 0
19 Roza 14,00 12 2 0 0 2 0 0,0 4 0 0 1Z 1 1 0 0
20 Ira 7,00 11 4 0 1 3 0 12,5 9 0,75 0 1Z 0 0 0 0


Schoolschaakkampioenschappen van (de stad) Utrecht

ronde 1                  
9   2 Gertrudisschool 2 1 (2.0)   5 De Achtbaan 1 1 (2.0) 2-0 (4-0)
16   6 De Achtbaan 2 0 (0.0)   29 Paulusschool 3 0 (1.0) 2-0 (3-1)
                   
                 
ronde 2                  
13   15 2e Marnixschool 1 2 (3.0)   6 De Achtbaan 2 2 (3.0) 2-0 (4-0)
14   5 De Achtbaan 1 1 (2.0)   4 Jenaplan Cleophas 2 1 (3.0) 2-0 (2.5-1.5)
                 
ronde 3                  
8   5 De Achtbaan 1 3 (4.5)   25 OBS Voordorp 4 4 (7.5) 1-1 (2-2)
15   6 De Achtbaan 2 2 (3.0)   32 De Koekoek 3 2 (4.5) 0-2 (1.5-2.5)
                 
                 
                 
                 
                 
ronde 5                  
11   31 De Koekoek 2 4 (8.0)   5 De Achtbaan 1 4 (6.5) 2-0 (3-1)
18   26 Maaspleinschool 1 2 (4.5)   6 De Achtbaan 2 2 (4.5) 0-2 (1.5-2.5)
                 
ronde 6                  
11   6 De Achtbaan 2 4 (7.0)   33 De Koekoek 4 5 (9.5) 0-2 (1-3)
14   38 Jena Wittevrouwen 2 4 (8.5)   5 De Achtbaan 1 4 (7.5) 2-0 (3-1)
ronde 7                  
14   27 Paulusschool 1 4 (12.0)   6 De Achtbaan 2 4 (8.0) 1-1 (2-2)
17   5 De Achtbaan 1 4 (8.5)   29 Paulusschool 3 4 (9.5) 2-0 (3-1)

 

Eindstand

  School team MP BP
De Koekoek 1 14 24.5
Dalton Rijnsweerd 1 12 25.0
OBS Tuindorp 1 10 20.5
Jenaplan Cleophas 1 10 17.5
OBS Voordorp 1 9 17.5
De Spits 1 9 17.0
De Koekoek 2 9 16.0
OBS Voordorp 2 9 15.5
Dalton Rijnsweerd 2 9 15.0
OBS Tuindorp 2 9 15.0
  Dominicusschool 1 9 14.0
Dalton Rijnsweerd 3 8 17.5
Jena Wittevrouwen 1 8 16.5
2e Marnixschool 1 8 16.0
  USV 1 8 16.0
  Gertrudisschool 2 8 15.0
De Spits 2 8 14.5
Drie Koningen 1 8 13.0
1 Gertrudisschool 1 7 15.5
OBS Voordorp 4 7 15.0
De Koekoek 4 7 12.5
Dalton Rijnsweerd 4 6 13.5
  Dominicusschool 2 6 13.5
  USV 2 6 12.5
Jena Wittevrouwen 2 6 12.5
Drie Koningen 2 6 12.0
De Achtbaan 1 6 11.5
2e Marnixschool 2 6 11.5
  Paulusschool 1 5 14.0
Jenaplan Cleophas 2 5 12.5
De Achtbaan 2 5 10.0
  Paulusschool 2 5 10.0
OBS Voordorp 3 4 11.5
De Koekoek 5 4 11.0
  Paulusschool 3 4 10.5
De Koekoek 3 4 8.5
26 Maaspleinschool 1 2 8.0

 

Home Omhoog Oud Zandbergen Dalton Rijnsweerd Julianaschool De Achtbaan Leonardoschaaktoernooi De Vleugel De Spits USV Cals College Leonardoschool Woerden Brede School