Leonardoschaaktoernooi

Home Omhoog Links Waar is De Vleugel? Het nut van schaakles Oude_index Schaakschool

Leonardotoernooi 2011

Schaakmeester_P is de oude website van schaakschool Schaakmeester_P, die niet meer bijgewerkt wordt. De nieuwe site is www.schaakles.com. Daar staat geldige informatie over tarieven, roosters e.d. 

Het team van de Anne Frankschool met Quinten Salomons (links) en Alisha Warnaars (derde van links).

   

Het eerste team voor de wedstrijd.  
 
  Alle teams op de foto met de Schaakmeester

Ronde 3

De Anne Frankschool en een stukje geschiedenis van de schaakschool....

Het 1e open leonardo-schaaktoernooi in Maarssen

Later worden deze foto's verdeeld over de pagina's van de diverse scholen... Veel meer foto's én de filmpjes staan op http://schakula.hyves.nl/

De Spits Rembrandt van Rijn

De Spits

teamfoto RvR1

Rembrandt van Rijnschool 2

Oud-Zandbergen

    

Nathan     -     Sipke     -     Julian

Rembrandt van Rijn 2

Rembrandt van Rijnschool 1

De partij tussen Tobias en zijn vriendje Frits had een heel spannend einde. Er staan enkele filmpjes van het eindspel op Hyves:

Oud-Zandbergen

De Spits

 

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 9 december 2010

Wit Zwart Uitslag
Wessel - Tim 1-0
Felix - Thomas 1-0
Lucas - Marnix 0-1
Mathijs - Tom 1-0
Otto - Jeppe 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 5

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Felix 49,50 15 5 4 1 0 0 90,0 13,5 11,25 1 1W 0 0 0 0
2 Mathijs 49,00 14 5 4 1 0 0 90,0 10 7,75 1 2W 0 0 0 0
3 Jeppe 26,00 13 5 3 1 1 0 70,0 6,5 2,75 -1 2Z 0 0 0 0
4 Thomas 24,00 12 5 3 0 2 0 60,0 13,5 4,5 -1 1Z 0 0 0 0
5 Wessel 24,00 11 5 3 0 2 0 60,0 13 5,5 1 2W 0 0 0 0
6 Tom 22,00 10 3 1 0 2 0 33,3 9 0 1 1Z 0 2 0 0
7 Marnix 14,00 9 5 2 0 3 0 40,0 12,5 1,5 -1 2Z 0 0 0 0
8 Lucas 11,50 8 5 1 1 3 0 30,0 13 1,75 1 1W 0 0 0 0
9 Otto 9,00 7 3 0 0 3 0 0,0 9 0 -1 1W 0 2 0 0
10 Tim 0,00 6 5 0 0 5 0 0,0 13 0 -1 1Z 0 0 0 0

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 25 november 2010

Wit Zwart Uitslag
Wessel - Marnix 1-0
Mathijs - Otto 1-0
Tim - Jeppe 0-1
Thomas - Lucas 1-0
Tom - Felix 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 4

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Mathijs 40,50 15 4 3 1 0 0 87,5 8 6,25 0 1W 0 0 0 0
2 Felix 35,50 14 4 3 1 0 0 87,5 7,5 5,75 0 1Z 0 0 0 0
3 Tom 25,00 13 2 1 0 1 0 50,0 3,5 0 2 2W 0 2 0 0
4 Thomas 24,00 12 4 3 0 1 0 75,0 7 3,5 0 2W 0 0 0 0
5 Jeppe 18,00 11 4 2 1 1 0 62,5 4,5 1,75 0 1Z 0 0 0 0
6 Wessel 16,00 10 4 2 0 2 0 50,0 10 3,5 0 1W 0 0 0 0
7 Otto 11,00 9 2 0 0 2 0 0,0 4,5 0 -2 2Z 0 2 0 0
8 Lucas 10,50 8 4 1 1 2 0 37,5 9 1,25 0 2Z 0 0 0 0
9 Marnix 6,00 7 4 1 0 3 0 25,0 8 0 0 1Z 0 0 0 0
10 Tim 0,00 6 4 0 0 4 0 0,0 8 0 0 1W 0 0 0 0

 

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 11 november 2010

Wit Zwart Uitslag
Jeppe - Lucas ½-½
Marnix - Tim 1-0
Felix - Mathijs ½-½
Thomas - Wessel 1-0
Tom - Otto 1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 3

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Felix 25,00 15 3 2 1 0 0 83,3 4,5 3,25 1 2W 0 0 0 0
2 Tom 25,00 14 1 1 0 0 0 100,0 0 0 1 1W 0 2 0 0
3 Mathijs 24,50 13 3 2 1 0 0 83,3 6 4,75 -1 1Z 0 0 0 0
4 Thomas 17,00 12 3 2 0 1 0 66,7 3,5 1 -1 1W 0 0 0 0
5 Otto 12,00 11 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 2 0 0
6 Lucas 11,00 10 3 1 1 1 0 50,0 4 0,75 1 1Z 0 0 0 0
7 Jeppe 11,00 9 3 1 1 1 0 50,0 3,5 1,75 1 2W 0 0 0 0
8 Wessel 10,00 8 3 1 0 2 0 33,3 6 1,5 -1 2Z 0 0 0 0
9 Marnix 6,00 7 3 1 0 2 0 33,3 4 0 1 1W 0 0 0 0
10 Tim 0,00 6 3 0 0 3 0 0,0 4,5 0 -1 2Z 0 0 0 0

 

 

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 2

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Felix 22,00 15 2 2 0 0 0 100,0 1 1 0 1W 0 0 0 0
2 Mathijs 20,00 14 2 2 0 0 0 100,0 2 2 0 1W 0 0 0 0
3 leerling1 11,00 13 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
4 leerling2 10,00 12 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
5 Wessel 9,00 11 2 1 0 1 0 50,0 3 1 0 1Z 0 0 0 0
6 Jeppe 7,00 10 2 1 0 1 0 50,0 1 0 0 1W 0 0 0 0
7 Thomas 6,00 9 2 1 0 1 0 50,0 2 0 -2 2Z 0 0 0 0
8 Lucas 6,00 8 2 1 0 1 0 50,0 2 0 2 2W 0 0 0 0
9 Marnix 0,00 7 2 0 0 2 0 0,0 3 0 0 1Z 0 0 0 0
10 Tim 0,00 6 2 0 0 2 0 0,0 2 0 0 1Z 0 0 0 0

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 28 oktober 2010

Wit Zwart Uitslag
Wessel - Jeppe 1-0
Marnix - Felix 0-1
Lucas - Mathijs 0-1
Tim - Thomas 0-1
leerling1 - Afwezig met geldige reden
leerling2 - Afwezig met geldige reden

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 4 november 2010

Wit Zwart Uitslag
Jeppe - Marnix 1-0
Felix - Wessel 1-0
Lucas - Tim 1-0
Mathijs - Thomas 1-0
leerling1 - Afwezig met geldige reden
leerling2 - Afwezig met geldige reden

Anne Frankschool, Leiden

Bovenbouw, juf Hester / Irma

Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 21 maart 2011

Wit Zwart Uitslag
Daphne - Jonathan afg
Jacob - Quinten Salomons 0-1
Julia - Anna afg
Myrthe - Wytze 0-1
Merel - Irene ½-½
Pieter - Pim 0-1
Anisha - Afwezig met geldige reden
Cees - Afwezig met geldige reden
Channah - Afwezig met geldige reden
Derk - Afwezig met geldige reden
Jolijn - Afwezig met geldige reden
Samantha - Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 16

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Pim 280,50 27 14 11 0 2 1 78,6 83,5 59 0 2Z 0 0 1 0
2 Samantha 218,33 26 14 10 0 3 1 71,4 87 56 0 1W 0 1 0 0
3 Jacob 197,33 25 14 7 1 4 2 53,6 106,5 52 2 2W 0 1 0 0
4 Quinten Salomons 193,00 24 2 1 0 1 0 50,0 18,5 7,5 0 1Z 0 14 0 0
5 Jolijn 157,00 23 14 5 4 5 0 50,0 111,5 50,75 0 1Z 0 1 0 0
6 Cees 152,50 22 13 5 4 4 0 53,8 95 45 -1 1Z 0 1 1 0
7 Daphne 146,33 21 14 6 2 5 1 50,0 96 42,5 0 1W 0 0 1 0
8 Pieter 143,00 20 3 0 0 3 0 0,0 32 0 1 2W 0 13 0 0
9 Wytze 136,50 19 13 7 1 5 0 57,7 80 40,75 -1 1Z 0 1 1 0
10 Jonathan 116,83 18 15 5 4 5 1 46,7 92 37 1 1Z 0 0 0 0
11 Derk 115,00 17 12 5 0 7 0 41,7 92,5 32,5 0 1Z 0 3 0 0
12 Channah 101,50 16 12 3 5 3 1 45,8 60 23,5 0 1W 0 3 0 0
13 Myrthe 94,50 15 12 5 1 6 0 45,8 65 24,75 0 1W 1 1 1 0
14 Irene 91,50 14 13 2 7 4 0 42,3 71,5 27,75 -1 1Z 0 2 0 0
15 Anna 81,67 13 12 3 3 5 1 37,5 57 18 0 1Z 1 2 0 0
16 Anisha 69,50 12 12 0 8 4 0 33,3 63,5 19,25 -2 2Z 0 3 0 0
17 Merel 65,00 11 9 1 3 5 0 27,8 49 11,25 1 1W 0 6 0 0
18 Julia 59,33 10 14 1 5 6 2 25,0 67 12 0 1W 1 0 0 0

 

 

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 3 januari 2011

Wit Zwart Uitslag
Anisha - Julia ½-½
Anna - Wytze 0-1
Cees - Samantha 0-1
Derk - Myrthe 1-0
Irene - Jonathan afg
Jolijn - Daphne 1-0
Pim - Jacob 1-0
Merel - Channah 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Pim 179,00 24 9 8 0 1 0 88,9 51,5 45 1 2W 0 0 1 0
2 Jolijn 130,00 23 10 5 3 2 0 65,0 56,5 33,25 0 1W 0 0 0 0
3 Jacob 108,50 22 9 5 1 3 0 61,1 53 27,25 -1 1Z 0 1 0 0
4 Samantha 106,00 21 10 7 0 3 0 70,0 42,5 25 0 1Z 0 0 0 0
5 Daphne 94,50 20 9 5 1 3 0 61,1 44 22,75 -1 1Z 0 0 1 0
6 Cees 90,50 19 9 3 3 3 0 50,0 51,5 21,75 1 1W 0 0 1 0
7 Derk 76,50 18 9 4 0 5 0 44,4 50,5 17,5 1 1W 0 1 0 0
8 Jonathan 69,17 17 10 4 2 3 1 50,0 39,5 14,5 0 1Z 0 0 0 0
9 Wytze 61,00 16 8 3 1 4 0 43,8 36 11,75 0 2Z 0 1 1 0
10 Myrthe 58,00 15 8 3 1 4 0 43,8 28 9,75 0 1Z 0 1 1 0
11 Channah 56,00 14 9 3 3 3 0 50,0 31 11,75 -1 1Z 0 1 0 0
12 Irene 53,83 13 10 2 3 4 1 35,0 47 14,5 0 1W 0 0 0 0
13 Anna 45,00 12 9 3 1 5 0 38,9 28 8,25 1 1W 1 0 0 0
14 Anisha 41,00 11 10 0 7 3 0 35,0 40 12 0 2W 0 0 0 0
15 Julia 31,00 10 9 1 3 5 0 27,8 31 5,75 -1 1Z 1 0 0 0
16 Merel 29,00 9 6 0 1 5 0 8,3 26 1,75 0 1W 0 4 0 0

 

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 6 december 2010

Wit Zwart Uitslag
Anisha - Irene ½-½
Daphne - Cees ½-½
Jonathan - Wytze 1-0
Julia - Merel 1-0
Myrthe - Anna 1-0
Pim - Jolijn 1-0
Samantha - Derk 1-0
Channah - Afwezig met geldige reden
Jacob - Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 10

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Pim 158,00 24 8 7 0 1 0 87,5 41 35,5 0 1W 0 0 1 0
2 Jolijn 107,00 23 9 4 3 2 0 61,1 48 26,75 -1 2Z 0 0 0 0
3 Jacob 106,50 22 8 5 1 2 0 68,8 40 24,75 0 1W 0 1 0 0
4 Daphne 92,50 21 8 5 1 2 0 68,8 33,5 19,75 0 1W 0 0 1 0
5 Cees 90,50 20 8 3 3 2 0 56,3 40 19,25 0 1Z 0 0 1 0
6 Samantha 86,00 19 9 6 0 3 0 66,7 32,5 17 1 1W 0 0 0 0
7 Myrthe 63,00 18 7 3 1 3 0 50,0 20,5 9,25 1 2W 0 1 1 0
8 Derk 61,00 17 8 3 0 5 0 37,5 43 13 0 1Z 0 1 0 0
9 Jonathan 58,00 16 9 4 2 3 0 55,6 32 11,75 1 1W 0 0 0 0
10 Wytze 47,00 15 7 2 1 4 0 35,7 30 7,25 1 1Z 0 1 1 0
11 Irene 46,50 14 9 2 3 4 0 38,9 38,5 12,75 -1 2Z 0 0 0 0
12 Anna 45,50 13 8 3 1 4 0 43,8 22,5 7,5 0 1Z 1 0 0 0
13 Channah 45,50 12 8 2 3 3 0 43,8 28 9,5 0 1W 0 1 0 0
14 Anisha 36,50 11 9 0 6 3 0 33,3 33,5 9,75 -1 1W 0 0 0 0
15 Merel 28,50 10 5 0 1 4 0 10,0 20 1,75 -1 1Z 0 4 0 0
16 Julia 25,50 9 8 1 2 5 0 25,0 24,5 3,5 0 1W 1 0 0 0

Na zeven ronden haalt Pim Jolijn in. Hij won van Samantha terwijl Jolijn met een remise door pat nog heel goed wegkwam tegen Jakob!

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 25 oktober 2010

Wit Zwart Uitslag
Anna - Anisha ½-½
Daphne - Wytze 1-0
Irene - Channah ½-½
Jolijn - Jacob ½-½
Jonathan - Julia 1-0 R
Myrthe - Merel ½-½
Samantha - Pim 0-1
Florian - Afwezig met geldige reden
Louise - Afwezig met geldige reden
Cees - Niet gespeeld buiten schuld
Derk - Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 7

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Pim 131,00 27 7 6 0 1 0 85,7 24,5 20 1 1Z 0 0 0 0
2 Jolijn 116,50 26 7 4 1 1 1 64,3 32 20,25 1 1W 0 0 0 0
3 Jacob 111,50 25 7 5 1 1 0 78,6 24 17,25 -1 2Z 0 0 0 0
4 Cees 81,83 24 6 3 0 2 1 50,0 24,5 8,5 0 1W 0 0 1 0
5 Derk 71,00 23 6 3 0 3 0 50,0 25,5 10 0 2Z 0 1 0 0
6 Daphne 67,00 22 7 4 1 2 0 64,3 18,5 9,25 1 2W 0 0 0 0
7 Samantha 67,00 21 7 4 0 3 0 57,1 22,5 8 1 3W 0 0 0 0
8 Wytze 53,50 20 6 2 0 3 1 33,3 14,5 4 0 1Z 0 1 0 0
9 Myrthe 48,00 19 7 3 1 3 0 50,0 13,5 3,75 -1 1W 0 0 0 0
10 Merel 45,50 18 3 0 1 2 0 16,7 10 1,75 -1 1Z 0 4 0 0
11 Irene 44,17 17 7 2 1 3 1 35,7 23,5 5,5 1 1W 0 0 0 0
12 Anna 43,50 16 6 2 1 3 0 41,7 12 2 0 1W 1 0 0 0
13 Florian 43,50 15 2 1 0 1 0 50,0 8 2 0 1W 0 4 0 1
14 Jonathan 36,67 14 7 2 1 3 1 35,7 21 3,5 1 1W 0 0 0 0
15 Anisha 34,83 13 7 0 4 2 1 28,6 15 3,75 -1 1Z 0 0 0 0
16 Channah 32,33 12 7 1 2 3 1 28,6 16,5 2,75 -1 2Z 0 0 0 0
17 Louise 28,00 11 2 0 1 1 0 25,0 8 2,25 0 1Z 0 4 0 1
18 Julia 13,67 10 7 0 1 5 1 7,1 16,5 1 -1 1Z 0 0 0 0

Middenbouw, Leonardo 1 (juf Marije)

 

 

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 6 december 2010

Wit Zwart Uitslag
Anna - Tijn 0-1
Jared - Jarien * 1-0
Jonas - Mattijn ½-½
Mark - Yanouk 1-0
Marta - Pien 0-1
Pieter - Quinten 1-0
Renee - Alisha 0-1
Roos - Afwezig met geldige reden
Krijn - Oneven
*Jarien - Jared moet het zijn!                 1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 7

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Pieter 105,50 24 6 5 1 0 0 91,7 18,5 16,5 0 1W 0 1 0 0
2 Roos 97,50 23 5 3 2 0 0 80,0 15 10,75 1 1W 0 2 0 0
3 Alisha 74,50 22 5 2 2 1 0 60,0 18 9 -1 1Z 0 2 0 0
4 Tijn 69,00 21 5 3 1 1 0 70,0 13 9 -1 2Z 0 2 0 0
5 Quinten 66,50 20 6 3 1 2 0 58,3 20 9 0 2Z 0 1 0 0
6 Renee 65,50 19 6 1 4 1 0 50,0 20 10,25 0 1W 0 1 0 0
7 Mark 58,50 18 6 2 3 1 0 58,3 12,5 6,5 0 2W 0 1 0 0
8 Jared 50,00 17 6 1 4 1 0 50,0 16,5 8,25 2 2W 0 1 0 0
9 Anna 44,50 16 7 2 3 2 0 50,0 19,5 8,25 1 1W 0 0 0 0
10 Yanouk 43,50 15 7 2 1 4 0 35,7 26 8 1 1Z 0 0 0 0
11 Jarien 40,50 14 6 1 3 2 0 41,7 17 6 0 1Z 0 1 0 0
12 Marta 34,00 13 3 0 1 2 0 16,7 9 1,75 1 1W 0 4 0 0
13 Jonas 32,50 12 6 1 3 2 0 41,7 17,5 4,75 0 1W 0 1 0 0
14 Mattijn 32,00 11 7 1 4 2 0 42,9 18 5,25 -1 2Z 0 0 0 0
15 Pien 30,67 10 5 1 1 3 0 30,0 13 1,75 -3 2Z 1 1 0 0
16 Krijn 17,00 9 6 0 2 4 0 16,7 18 3 0 1W 1 0 0 0

 

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 29 november 2010

Wit Zwart Uitslag
Alisha - Tijn ½-½
Jared - Jonas ½-½ R
Jarien - Anna ½-½ R
Krijn - Mattijn ½-½
Mark - Renee ½-½ R
Roos - Pieter ½-½ R
Yanouk - Quinten 0-1
Marta - Afwezig met geldige reden
Pien - Oneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 6

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Pieter 86,50 24 5 4 1 0 0 90,0 13 11 -1 1Z 0 1 0 0
2 Roos 86,50 23 5 3 2 0 0 80,0 14 10,25 1 1W 0 1 0 0
3 Quinten 68,00 22 5 3 1 1 0 70,0 13,5 8 1 1Z 0 1 0 0
4 Renee 64,50 21 5 1 4 0 0 60,0 15 8,75 -1 2Z 0 1 0 0
5 Alisha 54,50 20 4 1 2 1 0 50,0 13 5,5 0 1W 0 2 0 0
6 Tijn 48,50 19 4 2 1 1 0 62,5 7 3,5 0 1Z 0 2 0 0
7 Anna 46,50 18 6 2 3 1 0 58,3 13,5 6,75 0 1Z 0 0 0 0
8 Yanouk 42,00 17 6 2 1 3 0 41,7 19,5 6 2 2W 0 0 0 0
9 Mark 42,00 16 5 1 3 1 0 50,0 10 4 -1 1W 0 1 0 0
10 Jarien 40,50 15 5 1 3 1 0 50,0 11 5 1 2W 0 1 0 0
11 Jared 35,50 14 5 0 4 1 0 40,0 13 5,25 1 1W 0 1 0 0
12 Marta 33,50 13 2 0 1 1 0 25,0 6,5 1,25 0 1Z 0 4 0 0
13 Jonas 26,50 12 5 1 2 2 0 40,0 10,5 2,25 -1 1Z 0 1 0 0
14 Mattijn 26,00 11 6 1 3 2 0 41,7 12,5 2,5 0 1Z 0 0 0 0
15 Pien 17,17 10 4 0 1 3 0 12,5 10,5 1 -2 1Z 1 1 0 0
16 Krijn 12,00 9 6 0 2 4 0 16,7 15,5 2,5 0 1W 0 0 0 0

 

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 15 november 2010

Wit Zwart Uitslag
Jared - Anna ½-½
Mark - Krijn 1-0
Pien - Mattijn 0-1
Renee - Yanouk ½-½
Tijn - Jonas 1-0
Alisha - Afwezig met geldige reden
Jarien - Afwezig met geldige reden
Marta - Afwezig met geldige reden
Pieter - Afwezig met geldige reden
Quinten - Afwezig met geldige reden
Roos - Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 4

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Alisha 22,25 24 2 1 1 0 0 75,0 3,5 2,5 0 1W 0 2 0 0
2 Pieter 20,33 23 3 3 0 0 0 100,0 5 5 -1 2Z 0 1 0 0
3 Roos 17,50 22 3 2 1 0 0 83,3 4,5 3,5 1 1Z 0 1 0 0
4 Renee 14,50 21 3 1 2 0 0 66,7 6,5 4 1 2W 0 1 0 0
5 Tijn 12,83 20 3 2 0 1 0 66,7 3,5 1 1 2W 0 1 0 0
6 Quinten 11,67 19 3 2 0 1 0 66,7 4,5 2 1 1W 0 1 0 0
7 Yanouk 11,00 18 4 2 1 1 0 62,5 8 4 0 1Z 0 0 0 0
8 Marta 9,50 17 2 0 1 1 0 25,0 4 0,75 0 1Z 0 2 0 0
9 Jarien 8,00 16 3 1 1 1 0 50,0 3 1 -1 2Z 0 1 0 0
10 Jared 7,50 15 3 0 2 1 0 33,3 6 1,75 1 2W 0 1 0 0
11 Anna 7,38 14 4 1 2 1 0 50,0 6 2,75 0 2Z 0 0 0 0
12 Mark 7,17 13 3 1 1 1 0 50,0 3 0,75 -1 1W 0 1 0 0
13 Jonas 6,17 12 3 1 0 2 0 33,3 5,5 0,5 -1 1Z 0 1 0 0
14 Mattijn 3,88 11 4 1 1 2 0 37,5 5,5 0,25 0 1Z 0 0 0 0
15 Pien 1,83 10 3 0 0 3 0 0,0 5,5 0 -1 1W 0 1 0 0
16 Krijn 1,25 9 4 0 1 3 0 12,5 5,5 0,75 0 1Z 0 0 0 0

 

Rembrandt van Rijnschool, Woerden

Groep Christien (bovenbouw)

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 7 december 2010

Magda van de eerste plaats verdreven!

Wit Zwart Uitslag
Sterre - Jaap 0-1
Inge - Yvet 1-0
Nathan - Amber 1-0
Sem - Marit 1-0
Tenko - Kevin 1-0
Magda - Jacco 0-1
Kjell - Afwezig met geldige reden
Stijn - Afwezig met geldige reden
Marloes - Oneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 6

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Jacco 92,67 23 5 4 0 1 0 80,0 20 15 -1 2Z 1 0 0 0
2 Magda 87,00 22 6 5 0 1 0 83,3 17,5 13,5 0 1W 0 0 0 0
3 Tenko 73,00 21 6 4 0 2 0 66,7 22 13 0 2W 0 0 0 0
4 Nathan 57,00 20 6 4 0 2 0 66,7 15,5 7,5 2 1W 0 0 0 0
5 Jaap 50,50 19 6 3 1 2 0 58,3 18 8,25 2 1Z 0 0 0 0
6 Stijn 44,00 18 4 2 0 2 0 50,0 13,5 5,5 0 1W 0 2 0 0
7 Kevin 43,50 17 6 2 3 1 0 58,3 15 7,75 0 1Z 0 0 0 0
8 Kjell 42,00 16 5 2 1 2 0 50,0 12,5 5,25 -1 1Z 0 1 0 0
9 Amber 36,00 15 2 0 0 2 0 0,0 9 0 0 1Z 0 4 0 0
10 Inge 33,00 14 6 2 2 2 0 50,0 14,5 4,75 0 1W 0 0 0 0
11 Sem 30,50 13 6 2 2 2 0 50,0 13 3,5 0 1W 0 0 0 0
12 Sterre 26,50 12 6 2 1 3 0 41,7 16 3,5 0 1W 0 0 0 0
13 Marloes 16,50 11 5 0 1 4 0 10,0 13,5 1,75 1 2W 1 0 0 0
14 Yvet 14,00 10 6 1 1 4 0 25,0 14 1 -2 1Z 0 0 0 0
15 Marit 11,50 9 5 0 2 3 0 20,0 14 2,25 -1 2Z 0 1 0 0

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 30 november 2010

Deze ronde werd er  - in het kader van sinterklaas - weggeefschaak gespeeld!

Wit Zwart Uitslag
Jaap - Nathan 0-1
Yvet - Sterre 0-1
Stijn - Kjell 1-0
Tenko - Jacco 0-1
Kevin - Sem 1-0
Marloes - Inge 0-1
Amber - Magda 0-1
Marit - Afwezig zonder geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 5

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Magda 87,00 23 5 5 0 0 0 100,0 10,5 10,5 -1 1Z 0 0 0 0
2 Jacco 66,00 22 4 3 0 1 0 75,0 13 8 0 1Z 1 0 0 0
3 Kevin 50,00 21 5 2 3 0 0 70,0 9 6,25 1 1W 0 0 0 0
4 Tenko 48,00 20 5 3 0 2 0 60,0 15,5 7,5 -1 1W 0 0 0 0
5 Nathan 43,00 19 5 3 0 2 0 60,0 11,5 5,5 1 1Z 0 0 0 0
6 Amber 40,00 18 1 0 0 1 0 0,0 5 0 1 1W 0 4 0 0
7 Jaap 39,50 17 5 2 1 2 0 50,0 13,5 5,75 3 2W 0 0 0 0
8 Stijn 37,00 16 4 2 0 2 0 50,0 10,5 4,5 0 1W 0 1 0 0
9 Kjell 31,50 15 5 2 1 2 0 50,0 11,5 5,25 -1 1Z 0 0 0 0
10 Sterre 26,50 14 5 2 1 2 0 50,0 11,5 3 -1 2Z 0 0 0 0
11 Inge 23,00 13 5 1 2 2 0 40,0 12 2,75 -1 1Z 0 0 0 0
12 Sem 19,50 12 5 1 2 2 0 40,0 10 2 -1 2Z 0 0 0 0
13 Yvet 14,00 11 5 1 1 3 0 30,0 10 1 -1 1W 0 0 0 0
14 Marit 13,50 10 4 0 2 2 0 25,0 9 1,75 0 1Z 0 1 0 0
15 Marloes 8,50 9 5 0 1 4 0 10,0 11,5 1,75 1 2W 0 0 0 0

 

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 4 september 2010

Wit Zwart Uitslag
Jaap - Yvet 1-0
Kjell - Marit 1-0
Sterre - Inge ½-½
Stijn - Tenko 0-1
Jacco - Magda 0-1
Kevin - Marloes ½-½
Sem - Nathan 0-1

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 7 september 2010

Wit Zwart Uitslag
Jaap - Kjell 1-0
Yvet - Kevin 0-1
Marit - Sem ½-½
Nathan - Tenko 0-1
Magda - Inge 1-0
Marloes - Sterre 0-1
Stijn - Afwezig met geldige reden
Jacco - Oneven

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 21 september 2010

Wit Zwart Uitslag
Marit - Yvet ½-½
Sterre - Magda 0-1
Inge - Stijn 0-1
Nathan - Jacco 0-1
Sem - Marloes 1-0
Tenko - Jaap 1-0
Kevin - Kjell ½-½

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 3

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Tenko 16,33 21 3 3 0 0 0 100,0 4 4 -1 1W 0 0 0 0
2 Magda 15,33 20 3 3 0 0 0 100,0 3 3 -1 1Z 0 0 0 0
3 Jacco 12,83 19 2 1 0 1 0 50,0 4 1 0 1Z 1 0 0 0
4 Stijn 9,50 18 2 1 0 1 0 50,0 3,5 0,5 0 1Z 0 1 0 0
5 Jaap 7,00 17 3 2 0 1 0 66,7 5 2 1 1Z 0 0 0 0
6 Kevin 6,67 16 3 1 2 0 0 66,7 2,5 1,5 1 1W 0 0 0 0
7 Kjell 6,17 15 3 1 1 1 0 50,0 5 2 -1 2Z 0 0 0 0
8 Sterre 5,67 14 3 1 1 1 0 50,0 4 0,75 1 1W 0 0 0 0
9 Sem 5,33 13 3 1 1 1 0 50,0 2,5 1 1 1W 0 0 0 0
10 Nathan 3,00 12 3 1 0 2 0 33,3 5,5 1,5 1 2W 0 0 0 0
11 Inge 3,00 11 3 0 1 2 0 16,7 5,5 0,75 -1 1W 0 0 0 0
12 Marit 2,83 10 3 0 2 1 0 33,3 3,5 1 1 2W 0 0 0 0
13 Marloes 2,83 9 3 0 1 2 0 16,7 5 1 -1 1Z 0 0 0 0
14 Yvet 1,67 8 3 0 1 2 0 16,7 5 0,5 -1 1Z 0 0 0 0

Groep_Piet (middenbouw)

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 5 oktober 2010

Wit Zwart Uitslag
Julian - Timon 1-0
Fardau - Ruben ½-½ R
Laurens - Amber 1-0
Dave - Isa ½-½
Quinten - Berkay 0-1
Renée - Sophie 0-1
Max - Sipke 0-1
Jörgen - Afwezig met geldige reden
Eline - Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 5

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Sipke 96,00 24 5 5 0 0 0 100,0 13 13 -1 1Z 0 0 0 0
2 Julian 63,00 23 5 3 0 1 1 60,0 12 4 1 1W 0 0 0 0
3 Berkay 59,33 22 5 3 0 1 1 60,0 13 5 -1 1Z 0 0 0 0
4 Eline 56,50 21 2 1 1 0 0 75,0 3 1,75 0 1W 0 3 0 0
5 Max 53,50 20 4 2 1 1 0 62,5 12 6,25 0 1W 1 0 0 0
6 Timon 38,00 19 3 1 1 1 0 50,0 6 1,75 -1 1Z 0 2 0 0
7 Fardau 34,50 18 4 1 1 2 0 37,5 13 3,75 0 1W 0 1 0 0
8 Ruben 33,50 17 5 2 1 2 0 50,0 9,5 3,25 -1 1Z 0 0 0 0
9 Laurens 33,00 16 5 3 0 2 0 60,0 11,5 4 1 1W 0 0 0 0
10 Quinten 31,50 15 5 2 1 2 0 50,0 9 3,75 1 1W 0 0 0 0
11 Jörgen 30,33 14 2 0 0 1 1 0,0 3,5 0 0 1Z 0 3 0 0
12 Sophie 23,00 13 3 1 0 2 0 33,3 6,5 0,5 1 1Z 0 2 0 0
13 Amber 19,00 12 5 2 0 3 0 40,0 9,5 1,5 -1 1Z 0 0 0 0
14 Isa 14,50 11 3 0 1 2 0 16,7 4,5 0,5 -1 2Z 1 1 0 0
15 Renée 12,50 10 5 0 1 3 1 10,0 6 0,5 1 1W 0 0 0 0
16 Dave 11,00 9 5 0 2 3 0 20,0 8,5 0,5 1 1W 0 0 0 0

Onderbouw, Leonardo-1

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 23 november 2010

Wit Zwart Uitslag
David - Yasmijn Wieling ½-½
Marinka - Jasmijn Tel 0-1
Thom - Wouter 0-1
Romke - Charlie ½-½
Renee - Gwen 0-1
Solt - Afwezig met geldige reden
Elize - Afwezig met geldige reden
Joey - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 1 - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 3 - Afwezig met geldige reden
Nieuwe leerling 2 - Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 4

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Wouter 54,00 24 4 3 1 0 0 87,5 6,5 5,5 0 1Z 0 0 0 0
2 Gwen 50,00 23 2 2 0 0 0 100,0 1,5 1,5 -2 2Z 0 2 0 0
3 Solt 48,50 22 3 1 2 0 0 66,7 8,5 5,5 1 1W 0 1 0 0
4 Elize 40,00 21 2 1 1 0 0 75,0 2,5 2 0 1Z 0 2 0 0
5 Joey 38,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
6 nieuwe leerling 1 34,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
7 Thom 33,00 18 4 2 1 1 0 62,5 7 2,5 0 1W 0 0 0 0
8 nieuwe leerling 3 32,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
9 Nieuwe leerling 2 30,00 16 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
10 David 27,50 15 4 2 1 1 0 62,5 6 3,25 0 1W 0 0 0 0
11 Renee 24,50 14 2 0 1 1 0 25,0 3,5 0,75 0 1W 0 2 0 0
12 Yasmijn Wieling 21,00 13 4 0 3 1 0 37,5 5 1,75 0 1Z 0 0 0 0
13 Charlie 16,00 12 4 0 2 2 0 25,0 7 1,25 0 1Z 0 0 0 0
14 Romke 16,00 11 3 0 2 1 0 33,3 5 1,25 1 2W 1 0 0 0
15 Jasmijn Tel 15,50 10 4 1 1 2 0 37,5 7,5 1 0 1Z 0 0 0 0
16 Marinka 6,50 9 4 0 1 3 0 12,5 9 0,75 0 1W 0 0 0 0

 

De Spits, Utrecht

 

Middenbouw Leonardoafdeling, meester Jos

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 10 december 2010

Wit Zwart Uitslag
Carsten - Tessa 1-0
Marijn - Matthé 0-1
Martijn - Tijn Pellikaan ½-½
Björn - Marden 1-0
Thijs G - Frits ½-½
Tijn Oldenburg - Afwezig met geldige reden
Anna - Oneven
Jacob - Hugo ½-½
Ilion - Timur 1-0

Rode letters: deze leerlingen hebben met de verkeerde kleur gespeeld! (of het uitslagenbriefje verkeerd ingevuld).

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 5

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Matthé 66,00 24 5 4 0 1 0 80,0 12 9 1 2Z 0 0 0 0
2 Ilion 65,00 23 5 4 0 1 0 80,0 12 9 1 1W 0 0 0 0
3 Tijn Oldenburg 65,00 22 4 3 0 1 0 75,0 13,5 10 0 1W 0 1 0 0
4 Marijn 56,00 21 5 3 1 1 0 70,0 12 7,5 1 1W 0 0 0 0
5 Carsten 45,00 20 5 3 0 2 0 60,0 14 6 -1 2W 0 0 0 0
6 Thijs G 42,00 19 5 3 1 1 0 70,0 11 5,5 1 2W 0 0 0 0
7 Frits 41,50 18 5 2 2 1 0 60,0 12 6,25 3 1Z 0 0 0 0
8 Timur 37,50 17 4 1 2 1 0 50,0 9,5 3,75 -2 1Z 0 1 0 0
9 Tessa 30,00 16 5 1 2 2 0 40,0 13 3,75 1 1Z 0 0 0 0
10 Jacob 27,50 15 5 0 4 1 0 40,0 8,5 2,5 1 1W 0 0 0 0
11 Hugo 25,50 14 5 0 3 2 0 30,0 11 3 -3 4Z 0 0 0 0
12 Martijn 23,00 13 5 1 2 2 0 40,0 8,5 2 -1 1W 0 0 0 0
13 Björn 21,00 12 5 2 0 3 0 40,0 11 1,5 -1 1W 0 0 0 0
14 Marden 19,50 11 5 0 2 3 0 20,0 13 2,75 1 1Z 0 0 0 0
15 Tijn Pellikaan 18,50 10 4 0 2 2 0 25,0 10,5 2 0 2Z 0 1 0 0
16 Anna 13,50 9 4 0 1 3 0 12,5 12 1 -2 1W 1 0 0 0

 

 

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 19 november 2010

Wit Zwart Uitslag
Carsten - Ilion 0-1
Anna - Björn 0-1
Marden - Jacob ½-½
Tijn Oldenburg - Marijn 0-1 R
Thijs G - Tijn Pellikaan 1-0
Tessa - Matthé 0-1
Timur - Martijn 1-0
Frits - Hugo 1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 4

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Marijn 58,50 24 4 3 1 0 0 87,5 7 6,5 0 1Z 0 0 0 0
2 Matthé 51,00 23 4 3 0 1 0 75,0 7,5 4,5 2 1Z 0 0 0 0
3 Tijn Oldenburg 49,00 22 4 3 0 1 0 75,0 10,5 7 0 1W 0 0 0 0
4 Ilion 46,00 21 4 3 0 1 0 75,0 8,5 5,5 0 1Z 0 0 0 0
5 Timur 39,00 20 3 1 2 0 0 66,7 4 2,75 -1 1W 0 1 0 0
6 Thijs G 35,00 19 4 3 0 1 0 75,0 5,5 2,5 0 1W 0 0 0 0
7 Frits 32,50 18 4 2 1 1 0 62,5 6 3 4 4W 0 0 0 0
8 Carsten 29,00 17 4 2 0 2 0 50,0 9 3 -2 1W 0 0 0 0
9 Tessa 26,50 16 4 1 2 1 0 50,0 7,5 2,75 2 3W 0 0 0 0
10 Jacob 20,00 15 4 0 3 1 0 37,5 7 1,75 0 1Z 0 0 0 0
11 Hugo 20,00 14 4 0 2 2 0 25,0 8,5 2 -2 3Z 0 0 0 0
12 Martijn 18,50 13 4 1 1 2 0 37,5 7 1,25 -2 2Z 0 0 0 0
13 Marden 17,50 12 4 0 2 2 0 25,0 9,5 2,5 2 2W 0 0 0 0
14 Tijn Pellikaan 16,00 11 3 0 1 2 0 16,7 6,5 0,75 1 1Z 0 1 0 0
15 Björn 10,00 10 4 1 0 3 0 25,0 9 0,5 -2 2Z 0 0 0 0
16 Anna 6,00 9 4 0 1 3 0 12,5 8,5 0,75 -2 1W 0 0 0 0

Bovenbouw, juf Sascha

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 18 maart 2011

Wit Zwart Uitslag
Tanne - Willem 1-0
Sarah - Jiske ½-½
Gijs - Marijn Evers 1-0
Teun - Thijmen 1-0
Esben - Stein 1-0
Jan van Wijnen - Jochem de Zoete 1-0
Jonas - Gerben 1-0
Jochem Steeman - Afwezig met geldige reden
Jaromir - Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 10

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Gerben 155,00 24 8 7 0 1 0 87,5 40 36 0 1Z 0 1 0 0
2 Esben 126,50 23 9 6 1 2 0 72,2 45,5 30,5 1 2W 0 0 0 0
3 Jonas 110,50 22 6 3 2 1 0 66,7 25,5 16 2 1W 0 4 0 0
4 Gijs 94,50 21 9 5 1 3 0 61,1 41,5 20 -1 1W 0 0 0 0
5 Jiske 75,50 20 9 4 2 3 0 55,6 41 18 -1 2Z 0 0 0 0
6 Stein 73,00 19 9 5 0 4 0 55,6 39 12,5 -1 3Z 0 0 0 0
7 Jochem Steeman 65,00 18 6 1 2 3 0 33,3 31 9 2 3W 0 3 0 0
8 Marijn Evers 59,00 17 8 2 2 4 0 37,5 30 10,25 0 1Z 1 0 0 0
9 Jan van Wijnen 58,00 16 5 2 1 2 0 50,0 17 8,5 1 2W 0 4 0 0
10 Sarah 52,00 15 8 3 2 3 0 50,0 27,5 9 2 5W 0 1 0 0
11 Jochem de Zoete 51,00 14 9 4 0 5 0 44,4 32 12 -1 1Z 0 0 0 0
12 Teun 48,00 13 7 2 2 3 0 42,9 22 7,25 -1 1W 1 1 0 0
13 Thijmen 36,00 12 9 3 0 6 0 33,3 32,5 7,5 -1 3Z 0 0 0 0
14 Willem 30,33 11 7 2 0 5 0 28,6 21,5 4 -1 2Z 1 1 0 0
15 Jaromir 24,00 10 1 1 0 0 0 100,0 1,5 1,5 -1 1Z 0 9 0 0
16 Tanne 21,50 9 8 1 1 6 0 18,8 22 3,5 0 2W 0 1 0 0

 

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 19 november 2010

Wit Zwart Uitslag
Tijmen - Jochem de Zoete 1-0
Sarah - Teun ½-½
Gerben - Jochem Steeman 1-0
Esben - Jiske 1-0
Willem - Tanne 1-0
Marijn Evers - Stein 0-1
Jonas - Gijs 0-1
Oude leerling 1 - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 2 - Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 4

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Gerben 72,00 24 4 4 0 0 0 100,0 7 7 0 1W 0 0 0 0
2 Esben 58,00 23 4 3 1 0 0 87,5 7,5 6,75 0 1W 0 0 0 0
3 Gijs 46,00 22 4 3 0 1 0 75,0 7 3 0 1Z 0 0 0 0
4 Jochem Steeman 41,50 21 3 1 1 1 0 50,0 8,5 2,75 -1 1Z 0 1 0 0
5 Stein 40,00 20 4 3 0 1 0 75,0 7,5 4 0 1Z 0 0 0 0
6 nieuwe leerling 2 31,50 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
7 Jonas 30,00 18 1 0 0 1 0 0,0 3 0 1 1W 0 3 0 0
8 Marijn Evers 25,67 17 3 1 0 2 0 33,3 5,5 1 1 1W 1 0 0 0
9 Jiske 23,00 16 4 2 0 2 0 50,0 11 3,5 0 1Z 0 0 0 0
10 Tijmen 22,00 15 4 2 0 2 0 50,0 6,5 1,5 2 1W 0 0 0 0
11 Oude leerling 1 22,00 14 2 0 1 1 0 25,0 5,5 0,75 0 1Z 0 2 0 0
12 Teun 18,00 13 4 0 3 1 0 37,5 5,5 1,25 -2 2Z 0 0 0 0
13 Sarah 16,00 12 4 1 1 2 0 37,5 7 1,25 -2 1W 0 0 0 0
14 Willem 15,67 11 3 1 0 2 0 33,3 4,5 0,5 1 2W 1 0 0 0
15 Jochem de Zoete 10,00 10 4 1 0 3 0 25,0 7,5 1 0 1Z 0 0 0 0
16 Tanne 7,00 9 4 0 1 3 0 12,5 6 0,75 0 1Z 0 0 0 0

 

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 29 oktober 2010

NB van deze ronde staat een filmpje op de Hyves-pagina van Schaakmeester_P!  http://schakula.hyves.nl/

Wit Zwart Uitslag
Jiske - Gerben 0-1
Tanne - Teun ½-½
Jochem de Zoete - Marijn Evers 0-1
Stein - Tijmen 1-0
Jochem Steeman - Esben ½-½
Willem - Oneven
Gijs - Sarah 1-0

Opmerking: Gijs en Sarah hadden de kleuren verwisseld!

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 3

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Gerben 54,00 24 3 3 0 0 0 100,0 4,5 4,5 -1 1Z 0 0 0 0
2 Jochem Steeman 38,50 23 2 1 1 0 0 75,0 3,5 2,25 0 1W 0 1 0 0
3 Esben 37,50 22 3 2 1 0 0 83,3 4,5 3,75 -1 1Z 0 0 0 0
4 Jiske 31,00 21 3 2 0 1 0 66,7 5 2 1 2W 0 0 0 0
5 nieuwe leerling 2 30,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
6 nieuwe leerling 3 28,50 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
7 Gijs 27,00 18 3 2 0 1 0 66,7 5 2 1 1W 0 0 0 0
8 Marijn Evers 24,33 17 2 1 0 1 0 50,0 2,5 1 0 1Z 1 0 0 0
9 Stein 24,00 16 3 2 0 1 0 66,7 3,5 1 1 1W 0 0 0 0
10 Oude leerling 1 11,50 15 2 0 1 1 0 25,0 4 0,5 0 1Z 0 1 0 0
11 Teun 11,00 14 3 0 2 1 0 33,3 3 0,5 -1 1Z 0 0 0 0
12 Sarah 10,00 13 3 1 0 2 0 33,3 4,5 0,5 -3 3Z 0 0 0 0
13 Tijmen 10,00 12 3 1 0 2 0 33,3 4,5 0,5 1 1Z 0 0 0 0
14 Jochem de Zoete 9,00 11 3 1 0 2 0 33,3 3,5 0 1 1W 0 0 0 0
15 Willem 6,00 10 2 0 0 2 0 0,0 3 0 0 1W 1 0 0 0
16 Tanne 5,50 9 3 0 1 2 0 16,7 3 0,5 1 1W 0 0 0 0

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 10 september 2010

Wit Zwart Uitslag
Tijmen - Jiske 0-1
Tanne - Sarah 0-1
Gijs - Teun 1-0
Marijn Jansen - Gerben 0-1
Jochem de Zoete - Esben 0-1 R
Stein - Willem 1-0
Marijn Evers - Oneven
Jochem Steeman - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 2 - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 3 - Afwezig met geldige reden
   

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 1 oktober 2010

Wit Zwart Uitslag
Tijmen - Tanne 1-0
Jiske - Sarah 1-0
Teun - Marijn Jansen ½-½
Gerben - Gijs 1-0
Esben - Stein 1-0
Willem - Jochem de Zoete 0-1
Marijn Evers - Jochem Steeman 0-1
nieuwe leerling 2 - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 3 - Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 2

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Jiske 37,00 24 2 2 0 0 0 100,0 2 2 0 1W 0 0 0 0
2 Gerben 33,00 23 2 2 0 0 0 100,0 1,5 1,5 0 1W 0 0 0 0
3 Esben 32,00 22 2 2 0 0 0 100,0 2 2 0 1W 0 0 0 0
4 Jochem Steeman 26,50 21 1 1 0 0 0 100,0 0 0 -1 1Z 0 1 0 0
5 nieuwe leerling 2 16,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
6 nieuwe leerling 3 15,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
7 Gijs 12,00 18 2 1 0 1 0 50,0 2,5 0,5 0 1Z 0 0 0 0
8 Sarah 10,00 17 2 1 0 1 0 50,0 2 0 -2 2Z 0 0 0 0
9 Tijmen 10,00 16 2 1 0 1 0 50,0 2 0 2 2W 0 0 0 0
10 Stein 9,00 15 2 1 0 1 0 50,0 2 0 0 1Z 0 0 0 0
11 Jochem de Zoete 9,00 14 2 1 0 1 0 50,0 2 0 0 1Z 0 0 0 0
12 Marijn Evers 9,00 13 1 0 0 1 0 0,0 1 0 1 1W 1 0 0 0
13 Marijn Jansen 6,00 12 2 0 1 1 0 25,0 2,5 0,25 0 1Z 0 0 0 0
14 Teun 5,50 11 2 0 1 1 0 25,0 1,5 0,25 0 1W 0 0 0 0
15 Tanne 0,00 10 2 0 0 2 0 0,0 2 0 0 1Z 0 0 0 0
16 Willem 0,00 9 2 0 0 2 0 0,0 2 0 0 1W 0 0 0 0

Middenbouw: de groep van meester Jos!

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 29 oktober 2010

Wit Zwart Uitslag
Matthé - Tijn Oldenburg 0-1
Marijn - Jacob 1-0
Martijn - Marden 1-0
Björn - Thijs G 0-1
Ilion - Anna 1-0
Tessa - Hugo ½-½
Tijn Pellikaan - Afwezig met geldige reden
Nieuwe leerling - Afwezig met geldige reden
Frits - Carsten 0-1

Opmerking: Frits en Carsten hadden de kleuren verwisseld!

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 2

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Tijn Oldenburg 33,00 24 2 2 0 0 0 100,0 1 1 0 1Z 0 0 0 0
2 Ilion 32,00 23 2 2 0 0 0 100,0 1,5 1,5 0 1W 0 0 0 0
3 Marijn 29,00 22 2 1 1 0 0 75,0 1 0,75 0 1W 0 0 0 0
4 Martijn 26,00 21 2 1 1 0 0 75,0 1 0,75 0 1W 0 0 0 0
5 Tijn Pellikaan 16,50 20 1 0 1 0 0 50,0 1,5 0,75 1 1W 0 1 0 0
6 Carsten 14,00 19 2 1 0 1 0 50,0 1,5 0,5 -2 2Z 0 0 0 0
7 Hugo 14,00 18 2 0 2 0 0 50,0 1,5 0,75 0 1Z 0 0 0 0
8 Tessa 13,00 17 2 0 2 0 0 50,0 1,5 0,75 0 1W 0 0 0 0
9 Nieuwe leerling 12,50 16 1 0 1 0 0 50,0 1 0,5 -1 1Z 0 1 0 0
10 Jacob 10,50 15 2 0 1 1 0 25,0 2 0,25 0 1Z 0 0 0 0
11 Matthé 10,00 14 2 1 0 1 0 50,0 3 1 2 2W 0 0 0 0
12 Anna 10,00 13 2 0 1 1 0 25,0 2,5 0,25 -2 2Z 0 0 0 0
13 Marden 9,50 12 2 0 1 1 0 25,0 3 0,75 0 1Z 0 0 0 0
14 Thijs G 9,00 11 2 1 0 1 0 50,0 2 0 0 1Z 0 0 0 0
15 Frits 7,50 10 2 0 1 1 0 25,0 2 0,5 2 2W 0 0 0 0
16 Björn 0,00 9 2 0 0 2 0 0,0 3 0 0 1W 0 0 0 0

 

De Achtbaan, Utrecht

Middenbouw (meester Louk)

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 16 december 2010

Wit Zwart Uitslag
Lucia - Jens 1-0
Friso - Anne Fleur 0-1
Ella - Kelvin 0-1
Vicky - Jochem 0-1
Sietse - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 2 - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 3 - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 4 - Afwezig met geldige reden
Noa - Sybrand 0-1 *

* kleuren verwisseld!

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 5

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Jochem 63,00 21 5 3 2 0 0 80,0 11,5 8,25 -1 1Z 0 0 0 0
2 Sybrand 54,50 20 5 2 3 0 0 70,0 13,5 9,5 -3 2Z 0 0 0 0
3 Lucia 46,50 19 5 2 2 1 0 60,0 14,5 7,75 1 2W 0 0 0 0
4 Vicky 38,00 18 1 0 0 1 0 0,0 4 0 1 1W 0 4 0 0
5 Sietse 37,00 17 4 3 0 1 0 75,0 9 6 2 1W 0 1 0 0
6 nieuwe leerling 2 34,00 16 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 5 0 0
7 Noa 30,00 15 5 2 1 2 0 50,0 13,5 4,5 -1 1W 0 0 0 0
8 nieuwe leerling 3 30,00 14 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 5 0 0
9 Kelvin 29,00 13 5 2 1 2 0 50,0 13 4,25 -1 2Z 0 0 0 0
10 Jens 26,50 12 4 1 1 2 0 37,5 11 3,75 0 1Z 0 1 0 0
11 nieuwe leerling 4 24,00 11 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 5 0 0
12 Ella 17,00 10 5 2 0 3 0 40,0 9 2 1 1W 0 0 0 0
13 Anne Fleur 13,50 9 5 1 1 3 0 30,0 8,5 0,75 1 1Z 0 0 0 0
14 Friso 8,50 8 4 0 1 3 0 12,5 7,5 0,75 0 1W 1 0 0 0

 

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 25 november 2010

Wit Zwart Uitslag
Jochem - Sybrand ½-½
Sietse - Kelvin 1-0
Lucia - Noa ½-½
Anne Fleur - Ella 0-1
Jens - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 2 - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 3 - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 4 - Afwezig met geldige reden
Friso - Oneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 4

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Jochem 50,00 21 4 2 2 0 0 75,0 8,5 6,25 0 1W 0 0 0 0
2 Sybrand 38,50 20 4 1 3 0 0 62,5 8 5 -2 1Z 0 0 0 0
3 nieuwe leerling 36,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
4 Lucia 34,00 18 4 1 2 1 0 50,0 11 5,75 0 1W 0 0 0 0
5 nieuwe leerling 2 34,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
6 Sietse 31,00 16 4 3 0 1 0 75,0 6 4 2 1W 0 0 0 0
7 nieuwe leerling 3 30,00 15 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
8 Noa 27,00 14 4 2 1 1 0 62,5 7 3 -2 2Z 0 0 0 0
9 Jens 25,50 13 3 1 1 1 0 50,0 7 3,25 1 2W 0 1 0 0
10 nieuwe leerling 4 24,00 12 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
11 Kelvin 19,00 11 4 1 1 2 0 37,5 9 1,75 0 1Z 0 0 0 0
12 Ella 17,00 10 4 2 0 2 0 50,0 5,5 1 0 1Z 0 0 0 0
13 Friso 8,50 9 3 0 1 2 0 16,7 4 0,25 -1 1Z 1 0 0 0
14 Anne Fleur 4,50 8 4 0 1 3 0 12,5 8 0,25 2 2W 0 0 0 0

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 18 november 2010

Wit Zwart Uitslag
Kelvin - Jochem 0-1
Sybrand - Lucia 1-0
Anne Fleur - Sietse 0-1
Ella - Friso 1-0
Jens - Noa 0-1
nieuwe leerling - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 2 - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 3 - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 4 - Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 3

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Jochem 46,50 21 3 2 1 0 0 83,3 5 4,25 -1 2Z 0 0 0 0
2 Sybrand 38,00 20 3 1 2 0 0 66,7 4,5 3 -1 1W 0 0 0 0
3 Noa 27,00 19 3 2 0 1 0 66,7 4,5 2 -1 1Z 0 0 0 0
4 nieuwe leerling 22,50 18 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
5 Lucia 21,00 17 3 1 1 1 0 50,0 6,5 3,25 -1 1Z 0 0 0 0
6 nieuwe leerling 2 21,00 16 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
7 nieuwe leerling 3 19,50 15 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
8 Sietse 18,00 14 3 2 0 1 0 66,7 3 1,5 1 1Z 0 0 0 0
9 Kelvin 18,00 13 3 1 1 1 0 50,0 5 1,5 1 1W 0 0 0 0
10 nieuwe leerling 4 18,00 12 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
11 Jens 17,00 11 3 1 1 1 0 50,0 5 2 1 2W 0 0 0 0
12 Ella 9,00 10 3 1 0 2 0 33,3 4 0,5 1 1W 0 0 0 0
13 Friso 5,00 9 3 0 1 2 0 16,7 3 0,25 -1 1Z 0 0 0 0
14 Anne Fleur 4,50 8 3 0 1 2 0 16,7 4,5 0,25 1 1W 0 0 0 0

Bovenbouw (juf Anne Marie)

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 13 januari 2011

Wit Zwart Uitslag
Daniël - Quinten 1-0
Arnout - Gijs 1-0
Geert - Sebastiaan 0-1
Jennifer - Iwan 0-1
Marijne - Ian 0-1
Thijs - Ira 1-0
Pibbe - Afwezig met geldige reden
Max - Laurens 1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 10

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Max 131,00 23 10 6 2 1 1 70,0 40 24,5 2 2W 0 0 0 0
2 Sebastiaan 125,50 22 10 6 1 3 0 65,0 56 34,5 0 1Z 0 0 0 0
3 Gijs 123,00 21 9 4 2 2 1 55,6 51,5 26,5 -1 2Z 0 1 0 0
4 Arnout 105,50 20 10 4 3 3 0 55,0 54,5 27 0 1W 0 0 0 0
5 Pibbe 97,50 19 9 5 1 3 0 61,1 32,5 18,25 -1 3Z 0 1 0 0
6 Iwan 92,00 18 10 5 2 3 0 60,0 39,5 18,5 0 3Z 0 0 0 0
7 Laurens 61,00 17 6 1 1 4 0 25,0 30,5 5,75 2 1Z 0 4 0 0
8 Geert 57,67 16 9 4 0 5 0 44,4 32 5 1 2W 1 0 0 0
9 Daniël 54,67 15 9 3 1 5 0 38,9 27,5 7,25 1 3W 1 0 0 0
10 Quinten 48,50 14 9 1 3 5 0 27,8 48,5 12,25 -1 1Z 0 1 0 0
11 Ian 48,00 13 2 2 0 0 0 100,0 4,5 4,5 -2 2Z 0 8 0 0
12 Jennifer 36,50 12 3 0 1 2 0 16,7 11,5 0,75 -1 1W 0 7 0 0
13 Marijne 32,00 11 2 1 0 1 0 50,0 2,5 0,5 0 1W 0 8 0 0
14 nieuwe leerling 28,00 10 1 1 0 0 0 100,0 0,5 0,5 1 1W 0 9 0 0
15 Ira 23,17 9 7 0 1 6 0 7,1 24 1,75 -1 1Z 1 1 1 0

 

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 6 januari 2011

Ook Gijs is niet ongeslagen meer!

Wit Zwart Uitslag
Ira - Marijne 0-1
Quinten - Iwan 0-1
Daniël - Ian 0-1
Max - Arnout ½-½
Sebastiaan - Gijs 1-0
Geert - Jennifer 1-0
Laurens - Pibbe 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Gijs 111,50 21 8 4 2 1 1 62,5 40 23,5 0 1Z 0 1 0 0
2 Max 105,00 20 9 5 2 1 1 66,7 34,5 20 1 1W 0 0 0 0
3 Sebastiaan 96,50 19 9 5 1 3 0 61,1 47 27,5 1 2W 0 0 0 0
4 Pibbe 78,00 18 9 5 1 3 0 61,1 29,5 16,25 -1 3Z 0 0 0 0
5 Arnout 71,50 17 9 3 3 3 0 50,0 44,5 20 -1 1Z 0 0 0 0
6 Iwan 69,00 16 9 4 2 3 0 55,6 34 16 1 2Z 0 0 0 0
7 Laurens 55,50 15 5 1 1 3 0 30,0 22,5 5,75 3 3W 0 4 0 0
8 Geert 50,00 14 8 4 0 4 0 50,0 21,5 4 0 1W 1 0 0 0
9 Quinten 41,50 13 8 1 3 4 0 31,3 39 10,25 0 1W 0 1 0 0
10 Jennifer 34,00 12 2 0 1 1 0 25,0 5,5 0,75 -2 2Z 0 7 0 0
11 Daniël 32,83 11 8 2 1 5 0 31,3 23 4,75 0 2W 1 0 0 0
12 Ian 31,00 10 1 1 0 0 0 100,0 2,5 2,5 -1 1Z 0 8 0 0
13 Marijne 25,00 9 1 1 0 0 0 100,0 0,5 0,5 -1 1Z 0 8 0 0
14 Ira 20,50 8 6 0 1 5 0 8,3 20 1,25 0 2W 1 1 1 0

 

 

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 16 december 2010

Wit Zwart Uitslag
Gijs - Max afg
Daniël - Pibbe 0-1
Arnout - Quinten 1-0 R
Sebastiaan - Iwan 1-0
Ira - Afwezig met geldige reden
Laurens - Afwezig met geldige reden
nieuwe leerling 2 - Afwezig met geldige reden
Geert - Oneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 8

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Gijs 92,00 18 7 4 2 0 1 71,4 30 20,25 1 1W 0 1 0 0
2 Max 77,50 17 8 5 1 1 1 68,8 27,5 15,5 0 1Z 0 0 0 0
3 Sebastiaan 64,00 16 8 4 1 3 0 56,3 37,5 19 0 1W 0 0 0 0
4 Arnout 50,50 15 8 3 2 3 0 50,0 33 14,75 0 1W 0 0 0 0
5 Laurens 46,50 14 4 1 1 2 0 37,5 15,5 4,75 2 2W 0 4 0 0
6 Pibbe 44,00 13 8 4 1 3 0 56,3 25,5 13,25 0 2Z 0 0 0 0
7 Iwan 39,00 12 8 3 2 3 0 50,0 27,5 12 2 1Z 0 0 0 0
8 Quinten 35,50 11 7 1 3 3 0 35,7 29 8,75 -1 1Z 0 1 0 0
9 nieuwe leerling 2 29,00 10 1 0 1 0 0 50,0 1,5 0,75 -1 1Z 0 7 0 0
10 Geert 28,33 9 7 3 0 4 0 42,9 18,5 3,5 -1 1Z 1 0 0 0
11 Daniël 24,50 8 7 2 1 4 0 35,7 18 3,75 -1 1W 1 0 0 0
12 Ira 16,17 7 5 0 1 4 0 10,0 16,5 1,25 -1 1W 1 1 1 0

 

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 25 november 2010

Wit Zwart Uitslag
Ira - Geert 0-1
Quinten - Pibbe ½-½
Iwan - Arnout 1-0
Max - Sebastiaan 1-0
Laurens - Gijs 0-1
nieuwe leerling 2 - Afwezig met geldige reden
Daniël - Oneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 7

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Gijs 84,00 18 6 4 2 0 0 83,3 20,5 17,25 0 1Z 0 1 0 0
2 Max 71,00 17 7 5 1 1 0 78,6 19,5 13 1 1W 0 0 0 0
3 Sebastiaan 46,00 16 7 3 1 3 0 50,0 31,5 13 -1 3Z 0 0 0 0
4 Iwan 41,00 15 7 3 2 2 0 57,1 20 11 3 3W 0 0 0 0
5 Laurens 41,00 14 4 1 1 2 0 37,5 14,5 3,75 2 2W 0 3 0 0
6 Pibbe 37,00 13 7 3 1 3 0 50,0 21 9,75 1 1Z 0 0 0 0
7 Arnout 36,50 12 7 2 2 3 0 42,9 28,5 12,25 -1 2Z 0 0 0 0
8 nieuwe leerling 2 33,50 11 1 0 1 0 0 50,0 1,5 0,75 -1 1Z 0 6 0 0
9 Quinten 31,00 10 6 1 3 2 0 41,7 23 8,25 0 1W 0 1 0 0
10 Daniël 24,50 9 6 2 1 3 0 41,7 13,5 3,75 -2 1Z 1 0 0 0
11 Geert 23,00 8 7 3 0 4 0 42,9 16,5 3,5 -1 1Z 0 0 0 0
12 Ira 12,67 7 5 0 1 4 0 10,0 16,5 1,25 -1 1W 1 0 1 0

 

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 18 november 2010

Wit Zwart Uitslag
Gijs - Sebastiaan 1-0 (?)
Pibbe - Arnout 1-0
Iwan - Quinten ½-½
Geert - Daniël 0-1
Laurens - Max 0-1
nieuwe leerling 2 - Afwezig met geldige reden
Ira - Oneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 6

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Gijs 68,50 18 5 3 2 0 0 80,0 17,5 14,25 1 1W 0 1 0 0
2 Max 56,00 17 6 4 1 1 0 75,0 14,5 9 0 1Z 0 0 0 0
3 Sebastiaan 46,00 16 6 3 1 2 0 58,3 21,5 11 0 2Z 0 0 0 0
4 Laurens 40,00 15 3 1 1 1 0 50,0 8 3,25 1 1W 0 3 0 0
5 Arnout 38,00 14 6 2 2 2 0 50,0 20 9,25 0 1Z 0 0 0 0
6 nieuwe leerling 2 33,50 13 1 0 1 0 0 50,0 1,5 0,75 -1 1Z 0 5 0 0
7 Pibbe 33,00 12 6 3 0 3 0 50,0 16 7 2 2W 0 0 0 0
8 Iwan 27,00 11 6 2 2 2 0 50,0 15 6,5 2 2W 0 0 0 0
9 Quinten 25,00 10 5 1 2 2 0 40,0 16 5,5 -1 1Z 0 1 0 0
10 Daniël 19,50 9 6 2 1 3 0 41,7 10 2,75 -2 1Z 0 0 0 0
11 Geert 15,00 8 6 2 0 4 0 33,3 14,5 3 0 1W 0 0 0 0
12 Ira 12,17 7 4 0 1 3 0 12,5 11,5 1,25 -2 3Z 1 0 1 0

 

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 11 november 2010

Wit Zwart Uitslag
Pibbe - Laurens 0-1
Iwan - Geert 1-0
Daniël - Ira 1-0
Arnout - Sebastiaan 0-1
Max - Gijs afg
nieuwe leerling 2 - Afwezig met geldige reden
Quinten - Afwezig met geldige reden

 

Foto's van 23 april 2008 en de dertiende ronde interne competitie

   Groep 2 gaat helemaal op in Graaf Schakula!
Veldslag met blote knieën...
 Het lijkt erop dat Tycho gaat winnen....
Geert moet tegen Tim... altijd moeilijk!

Na de stappenexamens,woensdag 9 januari 2008, hielden we een onderling toernooitje. Geert hielp Tim met zijn stappenboek. En tussendoor werd er ook tafelvoetbal gespeeld.

 

Twee favorieten troffen elkaar al in de eerste ronde: Jenny en Jelmer. Toevallig zijn zij ook het langste leerling van de schaakschool: vanaf het begin!

Vorige jaren...

Het was behoorlijk druk op 27 juni. Iedereen van groep 4 was er, plus Wiel van groep 3, en de twee nieuwe leerlingen Sven en Tycho deden ook weer mee. Nadat we een partij van Jenny tegen Carlo besproken hadden, werd de competitie ingedeeld. Opvallend vlot was deze ronde afgelopen: om half zes waren alle partijen al klaar!

Jelmer had zijn bord voor drie schakers meegebracht, dat gelijk uitgeprobeerd werd. 

 

Nog één ronde in de competitie, en daarna het zomertoernooi!

Ook van buitenaf is er belangstelling voor de competitie...

:

(Biko had net een stuk weggegeven.)

Het zal niet veel verwondering wekken dat Jenny won, maar wat was nu de snelste weg naar de winst? Kun je mat in zeven geven?

(oplossing onder de uitslagen en de stand)

Oplossing snelste winst (bij goed tegenspel natuurlijk!):

Biko - Jenny    afgebroken partij, 28.03.2007

1...Dc2-c1+ 2.Kg1–g2 Dc1–d2+ 3.Kg2-g1 Dd2-e3+ 4.Kg1–g2 Lg4-f3+ 5.Kg2-h2 De3-d2+ 6.Kh2-h3 Dd2-g2+ 7.Kh3-h4 Dg2-h2# 0–1

Een partij in groep 3, september 2006

Beelden uit een partij van Wiel tegen Patrick. Wiel is goed op dreef. Zijn dame dringt door in Patricks stelling

Patrick trekt zijn toren terug om de koning te beschermen...

Wiel denkt: "Er moet een mat in zitten."  Patrick heeft het al lang gezien!

Hier is het duidelijk te zien: Wiels lopers zijn allebei op de koningsstelling van Patrick gericht. De dame kan op twee velden mat zetten! Uiteindelijk won Wiel. Patrick wist het al lang, maar hield kranig vol!

Vorig seizoen!

L2006

Foto's van de vleugel in De Vleugel...

Groep 4, de 'oude hap', in actie....
De middag begint met de jongste spelers, met de klok mee Bas, James, Patrick en Simon. Samen zijn ze twintig jaar oud...

Groep 1 is nog bezig, terwijl groep 2 al gearriveerd is... Martha en Tim beginnen al vast met hun werkboek...
Partijtje tussen Thijs en Martha. Tim kijkt toe...
De stoere jongens van groep 4... Jelmer en Biko.
Van de andere kant bekeken. Cody speelt tegen Carlo. Op d voorgrond Biko, o;p de achtergrond Jenny. Jenny en Biko zijn allebei al meer dan honderd keer geweest...!
De speelruimte ligt iets onder het straatniveau. Vandaar dat je makkelijk foto's van een hoog standpunt kunt nemen. Die ladder heeft daar overigens niets mee te maken.
Bas en James. Bas van Jaarsveld is de nieuwste leerling van de Schaakschool.

2005

Hieronder: foto's van vorig jaar, toen we nog in De Boog zaten.

 
 Tycho en Ferenc gaan proberen Het Monster, de schaakcomputer, te verslaan.
Patrick neemt de houding van een onoverwinnelijke aan. Toch gaat James hem mat zetten. Zoals je ziet kon Patrick de Dame van James slaan. Toen hij dat niet deed zette James hem - ook tot zijn eigen verrassing - zomaar mat!
 Ferenc had door dat ik een foto ging nemen...
Jelmer speelde een partijtje tegen Jenny. Jenny oefende met de klok voor het aanstaande toernooi.
   
Toen Jelmer klaar was ging hij helpen de computer te verslaan.

 

Deze twee gaan  de schaakmeester mat zetten....

Klik op de foto voor een grotere afbeelding

Deze drie hebben Het Monster verslagen!

We gaan in de kerstvakantie, op vrijdag 6 januari, van twee tot vijf een nieuwjaarstoernooi houden. Dan bestaat de schaakschool ook nog eens precies drie jaar!

Oktober 2005

Oefenen met de klok: Martha tegen Ivor. Als je op de afbeelding klikt, kun je zien dat Ivor zijn ogen bijna niet kan geloven.
Jenny speelde een positie uit de partij Tanja-Carlo uit tegen Ferenc. Ze vond goede verbeteringen! Karel legt het hier nog eens uit, terwijl Jenny's vader toekijkt.
Jeremey is een van  de jongere spelers, maar bij lange na niet de jongste! Hij is nog uit de twintigste eeuw, de drie jongste spelers van de schaakschool zijn geboren in 2000!
Karel is bezig met een simultaan tegen Biko, Jamir en Jelmer.
Erik en Lyona oefenen met de klok.

Dit is dan een van de jongste spelers: Simon! Voor de schaakschool is de eenentwintigste eeuw volop begonnen!

Op 13 april speelden we een onderling toernooitje Fischerrandom!

Bij Fischerrandom staan de stukken in een willekeurige, andere volgorde. Er zijn 960 mogelijkheden!

Jelmer en Mitchel speelden Fischerrandom ook nog met de Fischerklok!

Jamir in diep gepeins verzonken. Hij wilde Maarten niet laten ontsnappen!

Nick kon niet meedoen; hij deed proefexamen voor Stap 2!

           Laatst bijgewerkt op : 01-01-2015 20:05

Verslag van groep 3 hieronder

Groep 1 (half twee - half drie)   

beelden van het doorgeefschaak in groep 1 op 16 februari 2005

 

 

Beelden van de competitie 

Home
Scholen
Toernooien
Toernooiagenda


Maarten (rechts) is gastspeler...

Fischerrandom heet ook wel Chess 960, omdat er 960 beginposities mogelijk zijn. Je kunt de beginpositie vaststellen met een dobbelsteen of met een speciaal computerprogrammaatje. Bij dobbelstenen neem je bijvoorbeeld 1=K, 2=D, 3=T, 4=P, 5=L. Wit en zwart hebben dezelfde opstelling.

Home Scholen Toernooien Toernooiagenda